Katalog Wystawców

BISNODE Polska Sp. z o. o.

BISNODE Polska Sp. z o. o.

Doradztwo / Konsulting
  Bisnode jest jednym z głównych dostawców informacji biznesowej w Europie. Rozwiązania Grupy pomagają ponad 200 000 firm maksymalizować sprzedaż, minimalizować ryzyko i podejmować trafne decyzje biznesowe. Firma Bisnode została założona w 1989 roku. Obecnie zatrudnia ponad 3 000 pracowników w 17 krajach europejskich. jest partnerem strategicznym najstarszej na świecie wywiadowni gospodarczej - D&B Corporation.
Capgemini Polska

Capgemini Polska

Doradztwo / Konsulting
Capgemini jest jednym z największych na świecie dostawców usług z zakresu konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu. Firma działa w 40 krajach, zatrudnia ponad 140 tys. specjalistów. Capgemini w Polsce to ponad 6 tys. osób pracujących w zespołach outsourcingu – BPO i IS oraz Application Services. Te usługi obejmują złożone projekty transformacji przedsiębiorstw, które mają trwały wpływ na wzrost i pozycję konkurencyjną. Główne obszary w których pracownicy rozwijają swoje kompetencje w zespołach Application Services to doradztwo procesowe i IT, rozwiązania ERP, rozwiązania CRM, integracja systemów IT i testowanie.
Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.

Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.

Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia
"Wierzymy, że jesteśmy odpowiedzialni przede wszystkim wobec lekarzy, pielęgniarek i pacjentów, wobec matek i ojców, i wszystkich ludzi korzystających z naszych produktów i usług. Aby zaspokoić ich potrzeby wszystko, co robimy musi być wysokiej jakości.” Janssen to firma farmaceutyczna należąca do koncernu Johnson & Johnson, światowego producenta i dystrybutora produktów ochrony zdrowia oferującą sprzęt medyczny i diagnostyczny, leki oraz kosmetyki. Janssen koncentruje swoje działania na zaspokojeniu najważniejszych, współczesnych potrzeb medycznych w kluczowych obszarach terapeutycznych: onkologii, neurobiologii i psychiatrii, chorób zakaźnych, chorób układu sercowo-naczyniowego oraz chorób metabolicznych. Celem firmy Janssen jest nie tylko tworzenie nowych leków, wyzwania medycyny rozpatrujemy w szerszym kontekście. Wykraczamy poza sferę medyczną, zapewniamy informację, edukację i wsparcie, które pomagają pacjentom uzyskać dostęp do potrzebnych terapii oraz stosować je w sposób zapewniający najlepsze rezultaty. Jednym z fundamentów naszej działalności jest współpraca – od badań, poprzez edukację, aż po dostęp pacjentów do leków. Nie spoczniemy dopóki nowe pomysły nie przekształcą się w rozwiązania medyczne dla pacjentów w potrzebie. Każdego dnia podejmujemy niecodzienne wyzwania, by ludzie mogli cieszyć się codziennością. Wszystkie sektory biznesowe grupy Johnson & Johnson łączą wspólne wartości zawarte w słowach naszego Credo. Wierzymy, iż stanowi ono podstawę filozofii naszej firmy i jest bazą, na której opieramy wszystkie nasze działania. Dokument ten, przetłumaczony na ponad 50 języków świata, już od ponad 70 lat pomaga pracownikom firmy na całym świecie podejmować właściwe, etyczne decyzje, mające pozytywny wpływ na społeczności, w których działamy. Ten dokument jest czymś więcej niż kodeksem etycznym. Stanowi nadrzędne przesłanie określające naszą odpowiedzialność wobec klientów, pracowników, akcjonariuszy i społeczeństw.
Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.

Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.

Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia
"Wierzymy, że jesteśmy odpowiedzialni przede wszystkim wobec lekarzy, pielęgniarek i pacjentów, wobec matek i ojców, i wszystkich ludzi korzystających z naszych produktów i usług. Aby zaspokoić ich potrzeby wszystko, co robimy musi być wysokiej jakości.” Nasze Credo Grupa Johnson & Johnson jest światowym producentem i dystrybutorem produktów ochrony zdrowia. Oferujemy sprzęt medyczny i diagnostyczny, leki oraz kosmetyki. Nasze zaawansowane technologicznie rozwiązania są wykorzystywane w szpitalach, na salach operacyjnych i w gabinetach lekarskich. Miliony ludzi na całym świecie mogą także cieszyć się szeroką gamą naszych produktów powszechnego użytku. Część medyczna Grupy Johnson & Johnson oferuje produkty mające zastosowanie w takich jednostkach ochrony zdrowia, jak szpitale i gabinety lekarskie. Jesteśmy największym na świecie producentem i dystrybutorem sprzętu medycznego i diagnostycznego dla profesjonalistów. W swojej ofercie proponujemy najnowocześniejszy sprzęt medyczny stosowany przez lekarzy specjalistów różnych dziedzin medycyny m.in. lekarzy chirurgów, ginekologów, ortopedów, neurochirurgów i kardiologów. Dostarczamy również produkty pomocne w opiece nad pacjentem, diagnostyce i w badaniach krwi, a także soczewki kontaktowe i glukometry. Tylko w Polsce dzięki naszym profesjonalnym produktom przywracamy radość życia dziesiątkom tysięcy pacjentów rocznie. Wszystkie sektory biznesowe Johnson & Johnson łączą wspólne wartości zawarte w słowach Naszego Credo. Wierzymy, iż stanowi ono podstawę filozofii naszej firmy i jest bazą, na której opieramy wszystkie nasze działania. Dokument ten, przetłumaczony na ponad 50 języków świata, już od ponad 70 lat pomaga pracownikom firmy na całym świecie podejmować właściwe, etyczne decyzje mające pozytywny wpływ na społeczności, w których działamy. Ten dokument jest czymś więcej niż kodeksem etycznym. Stanowi nadrzędne przesłanie określające naszą odpowiedzialność wobec klientów, pracowników, akcjonariuszy i społeczeństw. Inwestowanie w pracowników to jeden ze strategicznych filarów Johnson & Johnson, uważany za niezbędny do odniesienia sukcesu biznesowego. Troska o rozwój pracowników i stwarzanie warunków pracy godnych najlepszych pracodawców na rynku to jeden z ważniejszych celów naszej organizacji. Jeśli chcesz pracować w interesującym i przynoszącym satysfakcję środowisku zawodowym, osobiście przyczyniać się  do poprawy zdrowia i jakości życia pacjentów oraz ich rodzin, wziąć na siebie odpowiedzialność za swój rozwój zawodowy to Grupa Johnson & Johnson jest właściwym miejscem do realizacji ambicji zawodowych.
Luxoft Poland Sp. z o.o.

Luxoft Poland Sp. z o.o.

Internet, Multimedia, Media
About Luxoft Poland Luxoft Poland was established in 2010 in Kraków and provides application and product development services for large enterprises. Luxoft’s development services are focused on quality, innovation, and customer service. The development centers in Kraków and Wrocław specialize in technology solutions for the travel, automotive, and finance industries.
XPLUS SA

XPLUS SA

Telekomunikacja i Informatyka
XPLUS SA działa na rynku ponad 10 lat, świadcząc usługi produkcji oprogramowania, wysokospecjalizowane wdrożenia systemów informatycznych, a także doradztwo biznesowe. Dostarczamy kompleksowe usługi, w skład których wchodzą doradztwo strategiczne oraz wdrożenia systemów informatycznych. Nasze metody zapewniają, że projekt wdrożenia wykazuje realny wzrost wskaźników jakościowych oraz poprawę organizacyjną. Nasza oferta obejmuje wdrożenie systemu w oparciu o sprawdzoną metodykę Microsoft Sure Step, łączącą w sobie nasze wieloletnie doświadczenia zdobyte w trakcie realizacji wielu udanych projektów wdrożeniowych z uznanymi standardami europejskimi. W swojej ofercie XPLUS SA posiada kompleksowe rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Należą do nich: Microsoft Dynamics AX Microsoft Dynamics CRM EPM Share Point IBM Cognos QlikView Rozwiązania własne XPLUS oraz Microsoft Dynamics Add - ons: XPLUS Construction Management Automaty Wykonań XPLUS Baza Wiedzy XPLUS Cykl Wytwórczy XPLUS Chcesz wiedzieć więcej odwiedź stronę: http://www.dynamicsautomated.com/
Accenture Sp. z o.o.

Accenture Sp. z o.o.

Telekomunikacja i Informatyka
Accenture jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa, nowoczesnych technologii oraz outsourcingu. W Accenture współpracujemy z naszymi klientami w ponad 120 krajach świata, reprezentującymi prawie każdą główną branżę przemysłu. Znajduje się wśród nich 91 firm z listy FORTUNE® Global 100. Sektory w których jesteśmy obecni – bankowość, ubezpieczenia, produkcja i dystrybucja, handel, telekomunikacja, energetyka,
Aelia Polska Sp. z o.o.

Aelia Polska Sp. z o.o.

Handel i Sprzedaż
Aelia Duty Free to sieć sklepów wolnocłowych zlokalizowanych na polskich lotniskach. W atmosferze luksusu i relaksu oferujemy szeroką gamę markowych perfum, kosmetyków, polskie i zagraniczne alkohole, słodycze, a także biżuterię i akcesoria. Wyróżnia nas wysoka jakość obsługi Klienta zapewniona przez dobrze wyszkolony zespół, a także liczne produkty na wyłączność, dostępne jedynie w Aelia.
ArcelorMittal Warszawa Sp. z o.o.

ArcelorMittal Warszawa Sp. z o.o.

Produkcja
Huta ArcelorMittal Warszawa należąca do Koncernu ArcelorMittal jest uznanym producentem wyrobów długich ze stali węglowych i stopowych. Oferuje szeroki wachlarz gatunków stali w tym łożyskowych, automatowych, sprężynowych, do nawęglania i o podwyższonej wytrzymałości a także stal do zbrojenia betonu. Wyroby produkowane w hucie ArcelorMittal Warszawa znajdują zastosowanie w przemyśle samochodowym, maszynowym, łożyskowym, w przeróbce plastycznej oraz w budownictwie.
ARPI Staffing

ARPI Staffing

Agencje zatrudnienia
ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, który swoją działalność w Polsce rozpoczął w 2001 roku. Grupa obejmuje spółki specjalizujące się w usługach księgowo-finansowych oraz kadrowych (rekrutacja i doradztwo personalne, zarządzanie personelem tymczasowym).
Auchan Polska sp. z o.o.

Auchan Polska sp. z o.o.

Handel i Sprzedaż
Auchan to grupa o zasięgu międzynarodowym, która prowadzi działalność handlową w 874 hiper i 843 supermarketach Simply.  Od momentu założenia w 1961 roku we Francji, działamy i rozwijamy się w 16 krajach na świecie. Jesteśmy niezależni, nienotowani na Giełdzie. Właścicielami Grupy Auchan jest Rodzina Mulliez oraz My – pracownicy, w ramach Akcjonariatu. Do końca roku mamy zamiar zintegrować sieć sklepów Real. Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą wdrażającym od lat strategie zrównoważonego rozwoju. Dbamy o relacje i rozwój naszych współpracowników. Gwarantujemy zdobywanie nowej wiedzy i wymianę doświadczeń poprzez zebrania i szkolenia. Kierujemy się wartościami: Zaufaniem, Dzieleniem się i Postępem. A przede wszystkim stawiamy na ludzi, dlatego od 4 lat z powodzeniem organizujemy Płatne Staże Managerskie dla osób rozpoczynających karierę zawodową.
Aviva Sp. z o.o.

Aviva Sp. z o.o.

Ubezpieczenia oraz fundusze emerytalne
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje. Aviva oferuje również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne, a także pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych i turystycznych.
AVON

AVON

FMCG
Avon Cosmetics Polska skupia w swoich strukturach funkcje lokalne oraz regionalne odpowiedzialne za 19 rynków Europy Środkowej, t.j: marketing, sprzedaż, PR, obsługa klienta. Avon Operations Polska to jedna z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków z centrum dystrybucyjnym w Europie. O sile AOP stanowi synergia zakładu produkcyjnego, nowoczesnego centrum dystrybucyjnego i rozbudowanych działów związanych z operacjami Łańcucha Dostaw.
AXA Polska

AXA Polska

Ubezpieczenia oraz fundusze emerytalne
Beetsma Sp. z o.o.

Beetsma Sp. z o.o.

Agencje zatrudnienia
  Beetsma sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego holdingu Van Koppen & Van Eijk z siedzibą w Holandii. Od ponad 10 lat nasza działalność jest ściśle związana z obszarem Polski. Zdobyliśmy bogate doświadczenie na rynku krajowym i zagranicznym, dzięki czemu jesteśmy jedną z wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej. Nieustanny rozwój w połączeniu z profesjonalnym personelem gwarantuje najwyższą jakość usług, szybkość i skuteczność naszego działania. Nasze przedstawicielstwa ulokowane są na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć każdego pracodawcę. Odznaczamy się doskonałą znajomością globalne­go rynku pracy, jednak duży nacisk kładziemy na specyfikę zatrudnienia w poszczególnych krajach i regionach. Praca w Beetsma to możliwość poznania specyfiki tego ciągle zmieniającego się rynku, rozwój zawodo­wy i personalny.
Biuro Promo Sp. z o.o. (Jobman.pl)

Biuro Promo Sp. z o.o. (Jobman.pl)

Agencje zatrudnienia
  Marka Jobman.pl jest częścią Biuro Promo Sp. z o.o. powstałą w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby rynku usług: pracy tymczasowej i outsourcingu pracowników. Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą wyróżniającą się spośród innych organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług. Nasz personel jest widoczny np. we wszystkich sieciach handlowych w Polsce. Wybierając system dzienny rozliczeń pracownik, którego zatrudniamy może rozliczać się z efektów pracy już na koniec dnia.
British American Tobacco Polska Trading Spółka z o.o.

British American Tobacco Polska Trading Spółka z o.o.

FMCG
British American Tobacco is a market leading, global organisation with a long, established history and a bright and dynamic future. Thanks to our people we have continued to deliver growth and exceed expectations in an increasingly complex and challenging marketplace. Our aim is to become the leading tobacco company in each of our markets by providing excellent products with confidence and responsibility expected of global consumer brands.  
CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.

CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.

Doradztwo / Konsulting
CBRE Corporate Outsourcing jest częścią CBRE – światowego lidera w zakresie usług, inwestycji i outsourcing-u w sektorze nieruchomości komercyjnych. W prestiżowym rankingu 2014 IAOP Global Outsourcing CBRE zajmuje 3-cie miejsce wśród wszystkich firm outsourcingowych, będąc niekwestionowanym numerem 1 od wielu lat w branży nieruchomości. Dołącz zatem do najlepszych!   Shared Service Center fakty i liczby: Kluczowi klienci: Fortune 500 w tym liderzy z wielu branż: Bankowość, IT, Konsulting oraz EMEA CBRE. Główne usługi: finanse (zakupy, zobowiązania, należności, księga główna), lease portfolio management, project management, wdrażanie i utrzymanie systemów biznesowych, audyt i zarządzanie ryzykiem, analityka biznesowa (analytics) oraz wewnętrznie dla CBRE EMEA Finanse, HR i IT. Zatrudnienie: 317 Planowany wzrost 2014/2015: 20% Lokalizacja: Warszawa   Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, nieustannie poszerzamy portfolio naszych usług, stwarzając nowe możliwości rozwoju kariery zawodowej – czego potwierdzeniem jest wysoki odsetek wewnętrznych rekrutacji i promocji na nowe stanowiska. CBRE Corporate Outsourcing to firma ceniąca ludzi z pasją i zaangażowaniem, kreatywnych i innowacyjnych. Naszym pracownikom oferujemy możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania swoich umiejętności w międzynarodowym środowisku. Oferujemy szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych oraz wspieramy aktywność sportową naszych pracowników, jak i inicjatywy związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz ochroną środowiska.
Chartered Institute of Management Accountants

Chartered Institute of Management Accountants

Nauka i edukacja
Założony w 1919 roku Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) jest czołową i jednocześnie największą organizacją zrzeszającą specjalistów ds. rachunkowości zarządczej. Liczymy już ponad 218 000 członków i studentów na całym świecie w 177 krajach! CIMA umożliwia przedsiębiorstwom rozwój, szkoląc specjalistów dysponujących szerokim wachlarzem umiejętności zarządczych, które uzupełniają wykształcenie uzyskane w dziedzinie finansów. Specjaliści posiadający kwalifikację CIMA są pracownikami poszukiwanymi na całym świecie. CIMA jest uznawanym globalnie standardem jakości, umożliwiającym podjęcie pracy na stanowisku wyższego szczebla w każdym kraju. Członkowie CIMA tworzą globalną sieć zorientowanych w tematyce finansów liderów biznesu. Unikalność CIMA, polega na tym, że w przeciwieństwie do innych kwalifikacji finansowych, opiera przekazywane umiejętności biznesowe i zarządcze na nauce rozwiązywania realnych studiów przypadku. Realia dzisiejszego rynku pracy stawiają coraz wyżej poprzeczkę przed studentami, a kwalifikacja CIMA to mocny atut podczas poszukiwania pracy, ceniony przez pracodawców rekrutujących liderów biznesu z umiejętnościami finansowymi.
Coca-Cola HBC Polska

Coca-Cola HBC Polska

FMCG
  Coca-Cola HBC Polska jest liderem na polskim rynku napojów bezalkoholowych, produkujemy, sprzedajemy i dystrybuujemy produkty najbardziej znanych marek napojowych, takich jak Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kropla Beskidu, MultiVita czy Nestea. Wspólnie z The Coca-Cola Company tworzymy system Coca-Cola. W Polsce zatrudniamy prawie 2200 osób, współpracujemy z 3900 dostawcami, a nasze produkty można znaleźć w ponad 120 tysiącach sklepów. Pozycja lidera oraz renoma naszych produktów motywują nas do pracy na najwyższym poziomie. Inwestujemy w Talenty, rozwijamy przyszłych liderów i ciągle sie doskonalimy, tak by jako pierwsi wykorzystać nowe możliwości.
COSINUS

COSINUS

Nauka i edukacja
Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć bezpłatnych szkół dla dorosłych. Działamy już od 1998 roku. W naszych szkołach uzupełnisz wykształcenie na poziomie liceum oraz szkoły policealnej. Posiadamy profesjonalnie wyposażone pracownie, dogodne lokalizacje i najlepszą kadrę wykładowców. Wprowadzamy najnowocześniejsze metody kształcenia. Organizujemy też fakultety, kursy maturalne i zawodowe.
Cyfrowy Polsat S.A.

Cyfrowy Polsat S.A.

Telekomunikacja i Informatyka
Cyfrowy Polsat to największa grupa medialno-telekomunikacyjna w Polsce. W jej skład wchodzą m.in. spółki: Cyfrowy Polsat – operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych Polkomtel – operator sieci komórkowej Plus, lider technologii LTE Telewizja Polsat – wiodący polski nadawca komercyjny oferujący 26 popularnych kanałów telewizyjnych Redefine – twórca serwisu IPLA
Dominium S.A.

Dominium S.A.

Gastronomia
Pizza Dominium to sieć ponad 60 restauracji w Polsce i 6 lokali w Rumunii. Pierwsza restauracja Dominium została otwarta w 1993 r. w Warszawie przy ul. Złotej. Od początku swojej działalności serwowała swoim klientom pizzę bazującą na oryginalnych włoskich recepturach i tę tradycje wykorzystuje do dziś.   Dzięki niespotykanej dotąd na polskim rynku jakości serwowanej pizzy, Dominium w błyskawicznym tempie przekształciła się w lidera w swojej branży. Jest ona również jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci lokali typu casual dining w Europie.   W trosce o najlepszą jakość usług każda z restauracji jest sukcesywnie odnawiana. Nowe lokale cechują się unikalnym wystrojem, dla którego inspiracją są kameralne włoskie pizzerie.
DTZ Polska Sp. z o. o.

DTZ Polska Sp. z o. o.

Nieruchomości
Firma DTZ jest obecnie samodzielną, prywatną, globalną firmą doradczą w obszarze nieruchomości. Dysponujemy niezależnością zarządzania, silną bazą kapitałową i dynamiką prywatnej firmy, co pozwoli nam rosnąć i spełniać nieustannie zmieniające się potrzeby klientów. Dzięki dodatkowemu kapitałowi dostarczonemu przez konsorcjum będziemy mogli globalnie rozszerzyć zakres naszych możliwości, by świadczyć nasze usługi klientom gdziekolwiek nas potrzebują. Naszą strategią jest nie tylko bardziej się rozwijać, ale przede wszystkim lepiej – przekształcając nasze nowe możliwości w przewagi strategiczne dla naszych klientów i ciekawe możliwości rozwoju zawodowego dla naszych pracowników. W Polsce w DTZ pracuje ponad 230 osób.
EF Education Sp. z o.o.

EF Education Sp. z o.o.

Nauka i edukacja
EF, czyli Education First to w bezpośrednim tłumaczeniu edukacja na pierwszym miejscu. Misją firmy jest otwieranie świata przez edukację, pomagając ludziom każdej narodowości i w różnym wieku zostać jego obywatelami. Education First oferuje możliwość nauki 7 różnych języków obcych, w krajch w których mówi się tymi językami. Globalna sieć Education First obejmuje 37 000 pracowników pracujących w 44 własnych szkołach i biurach w większości krajów na świecie, a od 1965 roku z jej usług skorzystało 15 milionów osób.
Elea Polska Sp.z o.o.

Elea Polska Sp.z o.o.

Handel i Sprzedaż
Elea Polska Sp. z o.o. jest właścicielem sieci sklepów SIMPLY Market. Należymy do grupy Auchan, która zatrudnia ponad 302 000 pracowników na całym świecie. W Polsce prowadzimy działalność handlową w 34 placówkach, zlokalizowanych na terenie Mazowsza, głównie Warszawy (Żoliborz, Saska Kępa, Bielany, Białołęka, Ochota, Wola, Sadyba, Praga Południe) i Polski Południowej. Jesteśmy solidnym i rzetelnym pracodawcą. Praca w Simply to nowe wyzwania i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Swoim pracownikom oferujemy: - rozwój zawodowy w firmie o stabilnej pozycji na rynku - zatrudnienie na umowę o pracę (umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym).  
empik school

empik school

Nauka i edukacja
empik school to największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce. W 35 szkołach uczymy rocznie ponad 50 000 osób. empik school oferuje całą gamę języków do wyboru - oprócz podstawowych europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, na życzenie można również nauczyć się bardziej egzotycznych języków, takich jak japoński, arabski, chiński. Szkoła prowadzi kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych.  
Expander Advisors Sp. z o.o.

Expander Advisors Sp. z o.o.

Finanse / Bankowość
Expander jest największą niezależną firmą doradztwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2000 roku. Misją Expander jest dostarczanie Klientom rozwiązań finansowych, które pomagają zaspokoić ich potrzeby na każdym etapie życia. Skorzystanie z usług Expander jest całkowicie bezpłatne. Firma utrzymuje się z prowizji płaconych  przez współpracujące z nią instytucje finansowe. Expander stawia na niezależność. W swojej ofercie ma ponad 95% wszystkich ofert kredytów hipotecznych dostępnych na rynku, setki funduszy i produktów inwestycyjnych jak również ubezpieczenia. Nie jest także powiązany z żadną grupa bankową w Polsce, przez co może świadczyć rzeczywiście niezależne usługi doradztwa finansowego. W ciągu ponad 14 lat działalności Doradcy Finansowi Expander zdobyli doświadczenie unikalne w skali całego rynku. O naszym sukcesie decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych. Wartości Expander, które firma realizuje w kontaktach z Klientami i pracownikami, to: Uczciwość, Satysfakcja Klienta, Profesjonalizm, Wydajność, Praca zespołowa.
Fleksi Bemanning as

Fleksi Bemanning as

Agencje zatrudnienia
Spółka fleksi bemanning as to agencja rekrutacyjna specjalizująca się w stałym i tymczasowym zatrudnianiu pracowników w branży budowlano-instalacyjnej.  Jesteśmy doświadczonymi współpracownikami gotowymi na nowe zlecenia. Obrót, który zwiększył się bardziej niż czterokrotnie od początku Fleksi mającego miejsce dziewięć lat temu. Duży sztab zadowolonych pracowników. I co najważniejsze: Ciągle więcej zadowolonych klientów. Czyli fleksi Bemanning opisany w kilku słowach. Stawiamy na dalszy rozwój. Jesteśmy jedną z czołowych Norweskich spółek wiodących na rynku firm wynajmujących i rekrutujących pracowników. Wiemy co trzeba zrobić, by zapewnić dalszy wzrost i rozwój. Słowem klucz jest "kompetencje i doświadczenie". Osoby, które rekrutujemy i zatrudniamy wiedzą, czym się zajmują i co mogą zaoferować. Ale sama wiedza i doświadczenie nie wystarczą. Doświadczenie nabywamy od początku 2006. Zadowolenie to trzeci i wielokrotnie równie ważny czynnik. Fleksi stawia na pracowników z Polski. Tam znajdują się najlepsi fachowcy we wszystkich aktualnych zawodach. Mamy swoich ludzi w Polsce, którzy skanują rynek pracy, żeby znajdować najlepszych kandydatów, jesteśmy dumni z tego, że możemy wybierać fachowców z najwyższej półki. Dlaczego Fleksi, a nie inny, może znacznie większy pracodawca? Ponieważ wielu z naszych pracowników docenia właśnie to, że jesteśmy średniej wielkości firmą, w której ludzie się znają i w której łatwo mogą się ze sobą kontaktować, gdzie mogą uzyskać pomoc i potrzebne wsparcie. Fleksi nie ma rozbudowanej biurokracji. Mamy bezpośredni kontakt z wszystkimi naszymi ludźmi i dobrze ich znamy. Sukces na rynku firm wynajmujących i rekrutujących pracowników wymaga również dobrego rozeznania i znajomości klientów. Wiemy, że dobrzy pracownicy to nie wszystko. Musimy również znać klientów i ich potrzeby. I tak się dzieje we Fleksi, obojętnie, czy rekrutujemy nowych kierowców autobusów do stałej pracy w Stavanger, czy zapewniamy rozpoczęcie ważnego projektu budowlanego we współpracy z klientem z branży budowlanej. Chodzi o to, by wiedzieć, czego potrzebują klienci, jakie mają podejście do jakości i przepisów BHP oraz jak zmienia się rynek. A co najważniejsze, chodzi o to, by zapewnić ludzi z odpowiednimi umiejętnościami tak, aby klienci zrealizowali swoje projekty w terminie i założonym budżecie.  Sami prowadzimy rekrutację i osobiście upewniamy się, co do kwalifikacji każdego z naszych pracowników, a następnie nadzorujemy zatrudnione przez nas osoby, gdy rozpoczną pracę. Gwarantujemy najlepszy wybór i najlepszych ludzi.  Spółka fleksi bemanning as rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku i od tego czasu ponad 600 pracowników znalazło pracę u naszych zadowolonych klientów z całego okręgu.
GEO-KAT Sp. z o. o.

GEO-KAT Sp. z o. o.

Działalność usługowa
Zakres działalności firmy GEO-KAT w obszarze systemów teletechnicznych obejmuje kompleksowe realizacje usług w zakresie: - systemów bezpieczeństwa, - systemów przeciwpożarowych, - systemów telekomunikacyjnych, - automatyki budynkowej BMS i HMS. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne usługi w zakresie: doradztwa, projektowania, zarządzania projektem, wykonawstwa instalacji, integracji i uruchomień oraz konserwacji i serwisu. W zakresie efektywności energetycznej GEO-KAT oferuje:  - zintegrowane rozwiązania, pozwalające na obniżenie kosztów operacyjnych przedsiębiorstw, obiektów czy instalacji, po przez wdrażanie     rozwiązań zwiększających efektywność energetyczną,  - realizację Audytów Efektywności Energetycznej zakończonych analizą kosztów oraz analizą techniczno-ekonomiczną proponowanych przedsięwzięć, - współfinansowanie (TPF) przedsięwzięcia poprawy efektywności energetycznej z gwarancją efektu i utrzymaniem go w czasie (PC).
Getin Noble Bank S.A.

Getin Noble Bank S.A.

Finanse / Bankowość
Getin Noble Bank należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Jest doceniany i nagradzany przez liczne branżowe instytucje. Z naszych usług korzysta ponad 2,2 mln Klientów, a produkty dostępne są w ponad 550 oddziałach własnych i franczyzowych oraz w szerokiej sieci pośredników. W naszej strukturze sprzedaży funkcjonują oddziały Noble Banku, dedykowane bankowości prywatnej oraz wyspecjalizowane w bankowości detalicznej placówki Getin Banku. Nasz zespół liczy ponad 6 tysięcy Pracowników. Tworzą go zarówno ludzie młodzi, dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, jak i specjaliści rynkowi czy eksperci. Jesteśmy nastawieni na dynamiczny rozwój i na każdym szczeblu cenimy profesjonalizm działań. Jesteśmy organizacją, która z dnia na dzień umacnia swoją pozycję na rynku finansowym, dzięki zaangażowaniu naszego zespołu. Jeśli chcesz dołączyć do grona pracowników Getin Noble Banku i marzysz o karierze w naszych strukturach, zapraszamy Cię na stronę: www.nabankdynamiczni.pl
GFT

GFT

Telekomunikacja i Informatyka
GFT Poland to międzynarodowa firma IT. Tworzymy oprogramowanie dla największych banków inwestycyjnych na świecie. W polskich biurach w Łodzi i Poznaniu zatrudniamy ponad 500 osób. W 32 biurach zlokalizowanych w 11 krajach zatrudniamy ponad 4200 Konsultantów IT. Jesteśmy firmą notowaną na giełdzie we Frankfurcie (Prime Standard). Nasze oprogramowanie trafia na Wall Street i do londyńskiego City. GFT specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań IT dla sektora usług finansowych. Dostarczamy systemy giełdowe, tradingowe oraz systemy do zarządzania ryzykiem finansowym. Tworzymy systemy, które przetwarzają kilka milionów transakcji na sekundę (high frequency trading) oraz realizujemy projekty Big Data. Jakość, niezawodność, wydajność oraz szybkość przetwarzania danych to standardowe wymagania naszych systemów. Stawiamy na zwinne podejście przy tworzeniu oprogramowania (Scrum). Wprowadziliśmy też własny proces projektowania UX (User Experience). Historia GFT rozpoczyna się w 1987 roku. Siłą napędową naszych sukcesów zawsze byli nasi pracownicy. Zachowujemy pozycję lidera dzięki śledzeniu najnowszych trendów technologicznych i branżowych. Doradzamy również naszym klientom w doborze odpowiednich technologii, wybierając przy tym odpowiedni moment na ich wprowadzenie i zapewniając rozwiązania, które będą się sprawdzać dziś i w przyszłości. Praca w GFTto praca z ekpertami w zakresie technologii i mechanizmów rynków kapitałowych. Zatrudniamy programistów Java, .NET, JavaScript, Oracle, SQL, Scala, C++, Testerów Oprogramowania, Inżynierów Wsparcia Aplikacji oraz Kierowników Projektów.
Gino Rossi

Gino Rossi

Handel i Sprzedaż
Gino Rossi to elegancja, szyk i modne wzornictwo. Marka zapracowała sobie na taką opinię doskonałą znajomością najnowszych trendów w modzie i kreatywnym spojrzeniem na klasykę. Firma, która jest dziś jedną z najwyżej cenionych polskich marek w segmencie produkcji i sprzedaży obuwia oraz akcesoriów najlepszej jakości, została założona w 1992 roku w Słupsku dzięki współpracy polskich i włoskich partnerów, którzy postanowili połączyć doświadczenie i wykorzystać je do stworzenia skórzanego obuwia męskiego i damskiego dla wymagających klientów. Doskonała renoma produktów marki Gino Rossi w świecie mody jest przykładem, w jaki sposób najlepsza sztuka szewska może wpisać się w nowoczesny model biznesowy. Obecnie firma Gino Rossi S.A. zatrudnia ponad 800 osób, dysponuje szeroko rozbudowaną siecią sprzedaży z ponad 70 salonami firmowymi i ponad 20 za granicą (między innymi w Berlinie, Pradze, Rydze), a także ponad 10 sklepami outletowymi.
Groupon Sp. z o.o.

Groupon Sp. z o.o.

Handel i Sprzedaż
Groupon to największa w Polsce platforma usług w internecie, która sprawia, że przestajemy planować, a zaczynamy przeżywać. Przedsiębiorcy za pośrednictwem serwisu proponują przeróżne oferty (od romantycznej kolacji przy świecach do skoku na bungee), zachęcając użytkowników do wyjścia z domu i spróbowania czegoś nowego. Groupon rozwija się w 50 krajach dając możliwość swoim pracownikom kreowania trendów i sięgania coraz wyżej.
Grupa Eurocash

Grupa Eurocash

FMCG
Grupa Eurocash jest niekwestionowanym liderem na rynku hurtowej dystrybucji szybko zbywalnych dóbr konsumpcyjnych (ang. FMCG) w Polsce. Istniejemy od 1995 roku i od tego czasu intensywnie się rozwijamy – poprzez wzrost organiczny i intensywne przejęcia. Jesteśmy jedną ze spółek WIG 30 , a także 9. co do wielkości firmą w Polsce. Dołącz do nas już dziś!  
Grupa Inditex

Grupa Inditex

Handel i Sprzedaż
Grupa Inditex to jedna z największych firm odzieżowych na świecie, posiadająca ponad 6 500 sklepów w 88 krajach. Grupę Inditex tworzą marki Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home oraz Uterqüe. Wyjątkowy model zarządzania, oparty na innowacji i elastyczności, sposób rozumienia mody, wysokiej jakości projekty oraz szybkie odpowiadanie na potrzeby rynku umożliwiły błyskawiczną międzynarodową ekspansję firmy.
Grupa PZU

Grupa PZU

Ubezpieczenia oraz fundusze emerytalne
Grupa PZU to pracodawca przez dużo p: oferujemy płatne praktyki i staże, perspektywy rozwoju, atrakcyjne profity pozapłacowe, pracę z prestiżową marką i wiele innych p. Na najlepszych czeka w tym roku ponad 100 praktyk i staży w centrali w Warszawie oraz w oddziałach PZU w całej Polsce. Program Praktyk: • 3 miesiące • płatna umowa o praktyki • od lipca. Program Staży: • 6 miesięcy • umowa o pracę • od lipca lub października.  
H&M Hennes & Mauritz sp. z o.o.

H&M Hennes & Mauritz sp. z o.o.

Handel i Sprzedaż
Koncept biznesowy H&M to oferowanie mody i jakości za najlepszą cenę. Od czasu założenia w 1947 roku, H&M stała się jedną z największych firm modowych na świecie, aktualnie obecną na około 50 rynkach i w ponad 3 000 sklepów. W Polsce, od 2003 roku otwarto już 136 sklepów H&M, w których pracuje ponad 3 000 osób.
Home Broker

Home Broker

Nieruchomości
Jesteśmy największą w Polsce firmą doradcą zajmującą się sprzedażą i wynajmem nieruchomości mieszkaniowych oraz największym brokerem rynku pierwotnego. Nasza firmy liczy ponad 900 Doradców, mamy obecnie ponad 70 placówek i obsługujemy ponad 10.000 Klientów miesięcznie.
IBM Polska Sp. z o.o.

IBM Polska Sp. z o.o.

Telekomunikacja i Informatyka
IBM Polska Sp. z o.o. działa w Polsce od 1991 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a jej oddziały mieszczą się w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Oferujemy pełny zakres usług doradczych i produktów, które pozwolą dużym przedsiębiorstwom, organom administracji publicznej oraz średniej wielkości firmom stworzyć odpowiednią infrastrukturę i rozwiązać niektóre ich najtrudniejsze problemy.
Idea Bank

Idea Bank

Finanse / Bankowość
Idea Bank został stworzony, by wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie. Chcemy służyć pomocą przy rozwijaniu działalności małym podmiotom gospodarczym: mikro-, małym i średnim przedsiębiorcom.
ING Życie

ING Życie

Ubezpieczenia oraz fundusze emerytalne
ING należy do najbardziej znaczących instytucji na światowym rynku ubezpieczeniowym. ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. dystrybuuje swoje produkty przez siec placówek rozmieszczonych na terenie całej Polski. Reprezentuje nas ponad 1 600 tys. doświadczonych Przedstawicieli Ubezpieczeniowo-Finansowych   Nasz świat kręci się wokół klienta! Jesteśmy firmą, której codzienne działania skupiają się na kliencie. Chcemy, by wszystko co robimy, przynosiło korzyść naszym klientom. Dlatego staramy się dowiedzieć o nich jak najwięcej i uważnie słuchamy ich opinii.   Przekłada się to na naszą pracę i kulturę firmy – u nas klient zawsze stoi w centrum a jego dobro jest najważniejsze. Chcemy osiągać ponad przeciętne wyniki! ING Życie jest firmą skoncentrowaną na osiąganiu jak najlepszych rezultatów biznesowych. Zależy nam na tym, by każdy z nas miał jasne i motywujące cele i rozumiał, jak jego codzienna praca przekłada się na realizację naszej strategii. Regularne spotkania pracowników z przełożonymi umożliwiają bieżące śledzenie postępów w realizacji celów i planowanie kolejnych działań. Wyżsi menedżerowie systematycznie dzielą się informacjami o planach firmy, priorytetach i postępach w osiąganiu naszej strategii. Staramy rozwijać się nawzajem poprzez udzielanie sobie informacji zwrotnej.  Doceniamy pracowników, którzy osiągają bardzo dobre wyniki, poprzez system bonusów i podwyżek.  
Krajowy Rejestr Długów BIG SA

Krajowy Rejestr Długów BIG SA

Handel i Sprzedaż
Jesteśmy pierwszym, największym i najbardziej rozpoznawalnym biurem informacji gospodarczej. Udało nam się zbudować silną markę, cieszącą się zaufaniem klientów oraz zdobyć i utrzymać pozycję lidera na rynku. Rosnące grono klientów stawia przed nami nowe wyzwania i pozwala doskonalić nasze umiejętności, a także stwarza nowe miejsca pracy.
LS Airport Services S.A.

LS Airport Services S.A.

Transport, Pojazdy
  Kim jesteśmy? Jesteśmy największą w Polsce firmą handlingową, zapewniającą profesjonalną obsługę przewoźnikom lotniczym z całego świata. Zatrudniamy półtora tysiąca wysoko wykwalifikowanych pracowników. Naszym doświadczeniem oraz wysokim standardem świadczonych przez nas usług, zdobyliśmy udział w rynku Portów Lotniczych w Warszawie, Krakowie, Gdańsku a także w Modlinie. Jako LS Technics jesteśmy również w Katowicach. Oferujemy obsługę handlingową lotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych i rządowych. Nasza Spółka posiada wszystkie typy wyposażenia niezbędnego do obsługi naziemnej lotniska. Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest przyznany Spółce certyfikat ISAGO. Jesteśmy także jedynym właścicielem największego w Polsce kompleksu budynków i infrastruktury Cargo.   Co proponujemy? Proponujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce, współpracującej z największymi liniami lotniczymi. Dużą część naszego zespołu stanowią amatorzy lotnictwa, dla których praca na lotnisku jest nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy, ale również pasją. Pracownicy spółki obsługują pasażerów w punktach check-in na terminalach, dbają o załadunek i rozładunek bagaży, transport pasażerów autobusami płytowymi, odpowiadają za wyważanie samolotów, odladzanie i koordynacjię rejsów. Każdemu pracownikowi zapewniamy odpowiednie szkolenie i przygotowanie do wykonywanych obowiązków. W celu zapewnienia komfortu pracy, Spółka oferuje pracownikom szeroki zakres dodatków pozapłacowych. Korzystając z obowiązującego w firmie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych pracownicy mogą korzystać z dofinansowania do wypoczynku, działalności kulturalno- oświatowej, bonów świątecznych. W ramach ZFŚS Pracownik może ubiegać się również o bezzwrotną pomoc finansową. Ponadto w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zapewniamy pracownikom dodatkowe ubezpieczenie medyczne.  
Magazyn Akademicki Koncept

Magazyn Akademicki Koncept

Wydawnictwa
Jesteśmy największym medium akademicko-studenckim o zasięgu ogólnopolskim, wydawanym na największych ośrodkach akademickich (44 uczelnie wyższe, ponad 170 punktów dystrybucji). Poruszamy jednak  tematykę szeroko wykraczającą poza świat uniwersytecki, skupiamy się na perspektywach polskiej modernizacji, kondycji, problemach klasy średniej oraz inteligencji. Na łamach tytułu znajdują się teksty analizujące zagadnienia z obszarów: ekonomii, rynku pracy, historii, kultury oraz sportu. Chcemy przede wszystkim śledzić bieżące zmiany cywilizacyjne w Polsce i na świecie a także szukać na nie odpowiedzi. Diagnozować problemy i proponować pozytywne, możliwe do realizacji sposoby ich rozwiązania. Oprócz grona profesjonalnych dziennikarzy współpracujemy z naukowcami, studentami oraz aktywną w życiu publicznym elitą biznesu i administracji. Naszym celem jest bowiem publikowanie artykułów pisanych przez wschodzące talenty dziennikarskie, najzdolniejszych studentów, a także naukowców.
MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Handel i Sprzedaż
DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ PRZEŻYĆ MAKROPRZYGODĘ Chcesz spędzić niezapomniany czas w gronie pasjonatów i miłośników nowych wyzwań? Lubisz się uczyć, masz naturę "przedsiębiorcy" i znasz dobrze język angielski?  MAKRO Cash & Carry to Twój następny cel na ścieżce kariery!DLACZEGO WARTO?  Już na początku Twojej przygody oferujemy Ci: płatne i bogate merytorycznie staże w międzynarodowym środowisku poznanie najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie handlu możliwość zdobywania praktycznej wiedzy w pełnym pasji zespole profesjonalistów    uczestnictwo w ciekawych projektach     odkrycie w sobie nowych talentów podążanie tropem najlepszych specjalistów  w różnych dziedzinach     wykorzystania  swoich umiejętności w praktyce MAKRO w liczbach:       9 lat – średni staż pracy w MAKRO 6500 pracowników 3 edycja Programu Menedżerskiego 21  lat MAKRO w Polsce   3 edycja MAKRO day (23.04.2015) 47 000 fanów na FB   41 lokalizacji na terenie całego kraju  ∞ ilość pasji i zaangażowania JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?Weź udział w MAKROPRZYGODZIE wyślij do nas swoje CV lub zarejestruj się na MAKRO day: www.makro.evenea.pl Nie czekaj - DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY! :)Follow us on LinkedIn and like us on FB! :)
McDonald’s  Polska Sp. z o.o.

McDonald’s Polska Sp. z o.o.

Gastronomia
McDonald’s jest największą na świecie siecią restauracji szybkiej obsługi. Obejmuje 34 tys. lokali w ponad 118 krajach. Łącznie pracuje w nich ponad 1,5 mln pracowników.
MCX Systems Sp. z o.o.

MCX Systems Sp. z o.o.

Telekomunikacja i Informatyka
Jesteśmy polskim liderem rynku płatności bezgotówkowych posiadającym ponad dziesięcioletnie doświadczenie w rozwoju zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych. Klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania płatnicze, doładowania elektroniczne, systemy kartowe oraz rozwiązania dedykowane. Wiedza, pasja i doświadczenie naszych pracowników stanowią siłę naszej firmy. Zaufały nam dziesiątki firm działających w Polsce oraz w krajach europejskich.
Medicover

Medicover

Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia
Jesteśmy liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Celem naszego istnienia jest pomaganie ludziom w osiągnięciu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy utożsamiani z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie. Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne technologie, dzięki którym nasi klienci mają dostęp do najnowszych metod leczenia.
METRO SERVICES PL Sp. z o.o.

METRO SERVICES PL Sp. z o.o.

Księgowość / Audyt / Podatki
METRO SERVICES to międzynarodowa organizacja składająca się z trzech centrów usług wspólnych zlokalizowanych w Polsce, w Niemczech i w Indiach. Każde z trzech Centrów specjalizuje się w obsłudze innych obszarów księgowych (General Ledger, Accounts Receivable, Fixed Assets, Accounts Payable) oraz geograficznych, w taki sposób, aby wszystkie razem stanowiły niezawodnie funkcjonującą, spójną organizację będącą w stanie wpierać grupę Metro w realizacji jej strategii międzynarodowego rozwoju.
MicroStrategy

MicroStrategy

Doradztwo / Konsulting
MicroStrategy to światowy lider rozwiązań Business Intelligence. Dostarczamy oprogramowanie do raportowania, analizy i monitorowania danych przechowywanych przez naszych klientów w celu podejmowania lepszych decyzji biznesowych. Funkcjonujemy w 26 krajach zatrudniając łącznie ponad 3000 pracowników, w tym w naszym biurze w Warszawie ponad 300 osób. Nasi konsultanci pracują w międzynarodowym środowisku realizując ciekawe projekty na całym świecie.
Open Finance S.A.

Open Finance S.A.

Finanse / Bankowość
Open Finance to firma doradztwa finansowego ciesząca się ogromną popularnością wśród Klientów zainteresowanych produktami kredytowymi i inwestycyjnymi. W jednym miejscu mogą oni bezpłatnie porównać raty kredytów oferowanych przez 21 banków w Polsce oraz skorzystać z oferty innych produktów finansowych. Prowadzimy wiele projektów promocyjnych, także przy współudziale podmiotów z innych branż. Z usług naszej firmy korzysta ponad milion Klientów.
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest firmą strategiczną dla polskiej gospodarki oraz bezpieczeństwa energetycznego kraju. Kluczowym zadaniem GAZ-SYSTEM S.A. jest transport paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju, w celu ich dostarczenia do sieci dystrybucyjnych oraz do odbiorców końcowych podłączonych do systemu przesyłowego. GAZ-SYSTEM S.A. jest jednym z największych inwestorów w Polsce. W latach 2009 - 2014 GAZ-SYSTEM S.A. realizował plan inwestycyjny polegający na budowie ponad 1200 km nowych gazociągów przesyłowych. Forma prawna: Spółka Akcyjna (100% akcji Skarbu Państwa)
Philips

Philips

Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka
  Royal Philips is a diversified technology company, focused on improving people's lives through meaningful innovation in the areas of Healthcare, Consumer Lifestyle and Lighting. The company is a leader in cardiac care, acute care and home healthcare, energy-efficient lighting solutions and new lighting applications, as well as male shaving and grooming and oral healthcare. In Healthcare, we focus on delivering the most technologically advanced products and solutions, as we help clinicians diagnose, treat and manage many of today’s most prevalent diseases. Philips Consumer Lifestyle focuses on delivering deeper experiences, in touch with the social and emotional needs of our customers in their homes. Philips Lighting is a global leader with recognized across the world innovative lighting solutions from light sources and luminaires to full applications and solutions. On top of the commercial and industrial organization, Philips has a strong back office function supporting our business. In Poland, the four support centers are located in Warszawa, Łódź, Pabianice and Piła.   Philips is a leader in innovation and social responsibility: Philips was named one of the ‘50 Most Innovative Companies for 2014’ by Fast Company, there were a ton of companies to choose from. Then there is Philips, a company that does not just talk the talk, it walks the talk. In Greenpeace’s 2012 Guide to a greener Electronics, the company was the top scorer in the energy section due to its energy advocacy work calling upon the EU to adopt a 30% reduction for greenhouse gas emissions by 2020. Philips Innovation and you: https://www.youtube.com/watch?v=mwD7l9bxU80  
Politechnika Krakowska Elektroniczna Platforma Analizy Kompetencji

Politechnika Krakowska Elektroniczna Platforma Analizy Kompetencji

Nauka i edukacja
Elektroniczna Platforma Analizy Kompetencji (EPAK) to narzędzie do efektywnego monitorowania losów absolwentów wyższych uczelni (zgodnie w wymogami Ustawy o szkolnictwie wyższym) oraz do badania obecnych i przyszłych potrzeb pracodawców, w zakresie kompetencji najbardziej pożądanych u nowych pracowników. Tym samym umożliwia tworzenie programów nauczania lepiej przygotowujących młodych ludzi do rozpoczęcia kariery zawodowej. Zapraszamy do współpracy
Polkomtel Sp. z o. o.

Polkomtel Sp. z o. o.

Telekomunikacja i Informatyka
Polkomtel Sp. z o.o. to operator sieci Plus. Jesteśmy pionierem we wprowadzaniu na polski rynek najnowszych rozwiązań technologicznych. Portfel produktów obejmuje liczne usługi dedykowane do transmisji danych, informacyjne, rozrywkowe i lokalizacyjne, mobilne płatności i wiele rozwiązań przydatnych użytkownikom biznesowym, jak i indywidualnym. Współpraca w ramach grupy medialno-telekomunikacyjnej daje nam możliwości przedstawienia unikalnej oferty.
Praca.pl

Praca.pl

Internet, Multimedia, Media
Jesteśmy jednym z czołowych polskich serwisów rekrutacyjnych. W naszych biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu zatrudniamy kilkadziesiąt osób. Nasz zespół składa się z osób ambitnych, zaangażowanych i zdyscyplinowanych, które czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Tworzymy przyjazne miejsce pracy. Oferujemy stabilność zatrudnienia, a pracownicy wiążą się z nami na lata. Dzięki ich pasji, doświadczeniu i współpracy zdobyliśmy silną pozycję rynkową.
Progress Eco

Progress Eco

Przemysł
Progress Eco jest wiodącym polskim producentem sit przemysłowych, siatek architektonicznych oraz wyrobów i aplikacji na ich bazie.  Od ponad 20 lat tworzy i dostarcza kompleksowe rozwiązania do przemysłowych procesów separacji, filtracji, przesiewania i odwadniania. Jednocześnie realizuje ambitne projekty architektoniczne oraz wprowadza na rynek kolejne produkty i rozwiązania systemowe dla budownictwa. Firma posiada 3 zakłady produkcyjne w Polsce, własne firmy w Niemczech oraz Czechach, rozbudowaną sieć przedstawicielstw i partnerów handlowych w całej Europie.
RUCH S.A.

RUCH S.A.

FMCG
Założony w 1918 roku RUCH S.A. obecnie jest jednym z największych kolporterów prasy w Polsce z blisko 40% udziałem w rynku. Dostarczamy prasę do ponad 22 000 punktów sprzedaży, w tym do największych sieci handlowych.   Posiadamy również jedną z największych sieci sprzedaży detalicznej w Polsce. Pod logiem Ruch’u działa obecnie ponad 2500 kiosków, salonów prasowych i sklepów oferujących szeroki wybór produktów FMCG i prasy. Miesięcznie obsługujemy ponad 11 milionów klientów.
Simple Creative Products

Simple Creative Products

Handel i Sprzedaż
Simple Creative Products to jedna z najbardziej uznanych polskich marek w segmencie ekskluzywnej odzieży dla kobiet, obecna na polskim rynku od 1993 roku. Simple Creative Products w unikalny sposób łączy prostotę i elegancję, wyznaczając jednocześnie nowe trendy w modzie. Marka łączy nowoczesny design, wysoka jakość, perfekcyjne wykonanie oraz funkcjonalność. Od 2006 roku Simple Creative Products jest częścią grupy kapitałowej GINO ROSSI. Obecnie sieć sprzedaży Simple Creative Products liczy 53 salony firmowe w największych miastach Polski. Od kilku lat firma rozwija się bardzo dynamicznie. W 2014 roku otwartych zostało w Polsce 5 nowych salonów. Planowane są w tym roku kolejne otwarcia placówek handlowych w kraju i za granicą. Od 2012 roku prowadzona jest sprzedaż kolekcji Simple CP online. Wysoka jakość produktów oraz silna pozycja marki na rynku została potwierdzona licznymi nagrodami i wyróżnieniami we wszystkich prestiżowych konkursach polskiego świata mody.
Sitel Polska Sp. z o. o.

Sitel Polska Sp. z o. o.

Działalność usługowa
  Jesteśmy outsourcingowym call center zatrudniającym w Warszawie 800 osób oraz 68000 na całym świecie. Z Warszawy wspieramy klientów największych światowych marek w 24 językach w 32 krajach. W Sitel większość stanowisk managerskich i dyrektorskich obsadzane są przez pracowników, którzy zaczynali karierę w firmie od stanowiska Customer Service Professional. To doskonale miejsce na rozpoczęcie kariery zawodowej. Wiedzą o tym nasi pracownicy, którzy wiążą się z nami na lata.
STTAS Europe

STTAS Europe

Doradztwo / Konsulting
Sandler & Travis Trade Advisory Services (STTAS), together with Sandler, Travis & Rosenberg (ST&R) form the largest customs and international trade services provider in the world. Our strengths lie in the experience and skills of the more than 750 professionals. Our core competencies include matters concerning the movement of goods and services from one country to another, regardless of point of export or import. We are on 4 continents in 10 countries.
Studio Moderna

Studio Moderna

Handel i Sprzedaż
Success Masters Sp. z o.o.

Success Masters Sp. z o.o.

Nauka i edukacja
Jesteśmy firmą edukacyjno-szkoleniową, która powstała z inicjatywy lekarza, który przez wiele lat praktyki widział całe rzesze pacjentów cierpiących na choroby, których bezpośrednią przyczyną był przewlekły stres. Można by tych chorób uniknąć lub co najmniej zmniejszyć ich liczbę. A jak to zrobić? Trzeba nauczyć ludzi skutecznych metod radzenia sobie ze stresem. Misją naszej firmy jest pomoc ludziom, aby zrozumieli, zobaczyli, usłyszeli i poczuli, że nie są tak dobrzy jak myślą, ale znacznie lepsi. Naszym atutem jest fakt, że szkolenia prowadzone są przez eksperta, lekarza z 20-letnim doświadczeniem w pracy z pacjentami, trenera, po ukończeniu wielu międzynarodowych szkoleń, osoby, która przekazuje wiedzę z pasją i entuzjazmem. Ofertę szkoleń kierujemy do firm i klientów indywidualnych. W firmie rosną efekty, kiedy pracownicy są chętni do pracy i posiadają właściwe umiejętności. Wiele umiejętności mamy już w sobie, pozostałych trzeba się nauczyć. Wyraźne ograniczenie poziomu stresu przez stosowanie odpowiednich metod otwiera pokłady bardzo poszukiwanych przez pracodawców umiejętności. Łatwość nawiązywania kontaktów, dobra komunikacja, umiejętność budowania i rozwijania relacji biznesowych, zorientowanie na realizacje celów, dobra i zdrowa organizacja pracy.
T-Mobile Polska S.A.

T-Mobile Polska S.A.

Telekomunikacja i Informatyka
  T-Mobile jest jedną z największych sieci komórkowych w Polsce świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Sieć T-Mobile oferuje usługi telefonii i internetu mobilnego oraz stacjonarnego w systemach abonamentowych, przedpłaconych i mix. Firma zatrudnia około 4500 osób i należy do najlepszych pracodawców na rynku polskim. W roku 2014 wprowadziła na rynek usługi bankowe wraz z Alior Bankiem. W tym samym roku połączyła swoje siły z firmą GTS Polska, która oferuje usługi ICT w rynku biznesowym.
Tax Care

Tax Care

Księgowość / Audyt / Podatki
Tax Care jest jedyną na polskim rynku firmą zapewniająca kompleksowe wsparcie w funkcjonowaniu i rozwoju małych i średnich firm. Podstawą działalnością Spółki jest unikatowe połączenie doradztwa finansowego z najwyższej jakości usługami księgowymi. Tax Care to ogólnopolska sieć ponad 62 oddziałów sprzedażowych, 5 centrów księgowych oraz 25 zespołów księgowych zlokalizowanych w największych miastach.
timework  Sp. z o.o.; Sp. k.

timework Sp. z o.o.; Sp. k.

Agencje zatrudnienia
Nasze działania to odpowiedź na coraz to nowe wyzwania otoczenia. Przed naszymi klientami otwieramy nieograniczone możliwości rozwiązań personalnych. Już od11 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów świadcząc kompleksowe usługi personalne na najwyższym poziomie Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia - organizacji branżowej, która stworzyła miedzy innymi Kodeks Postępowania Etycznego określający profesjonalne standardy świadczenia usług w zakresie świadczenia pracy przez pracowników tymczasowych. Posiadamy certyfikaty poświadczone prze Marszałka Województwa. Realizację celów wytyczonych przez Klientów opieramy na zaangażowaniu naszych pracowników. To właśnie od ich profesjonalizmu i odpowiedzialności zależy, jakość świadczonych przez nas usług. Zespół naszych specjalistów w codziennej pracy z Klientami wykorzystuje wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku pracy. Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług dlatego pracujemy zgodnie z normami ISO 9001:2008. Posiadamy polisę w zakresie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością. Jesteśmy również ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków.
Trenkwalder

Trenkwalder

Agencje zatrudnienia
Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (Trenkwalder) jest częścią międzynarodowej grupy Trenkwalder International AG, która zajmuje wiodącą pozycję na rynku pracy tymczasowej centralnej i wschodniej Europy. Trenkwalder jest liderem na rynku w Austrii, na Słowacji i Węgrzech. Trenkwalder jest kompleksowym dostawcą usług HR. Praca tymczasowa Rekrutacje stałe (  Executive & Direct Search, Search & Selection) HR Solutions ( Assessment Centre, Development Centre, Outplacement, Audyt Personalny, Szkolenia) Managed Services ( Outsourcing HR, Payroll) Trenkwalder świadczy pełen zakres usług personalnych, specjalizując się w usłudze pracy tymczasowej. Trenkwalder zajmuje miejsce w ścisłej czołówce najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw świadczących usługi personalne w Polsce i Europie. U podstaw działalności firmy leży ekonomiczny sukces Klienta i zawodowy sukces pracownika.
TTM Healthcare

TTM Healthcare

Agencje zatrudnienia
TTM Healthcare jest międzynarodową firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji i relokacji wyłącznie w sektorze medycznym. Współpracujemy z najlepszymi pracodawcami z sektora medycznego w Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz Arabii Saudyjskiej. W 2012, 2013 i 2014 roku zwyciężyliśmy prestiżowy międzynarodowy konkurs  Deloitte Best Managed Company. W 2013 i 2014 roku dostaliśmy nagrodę od National Recruitment Federation w kategorii Najlepsza agencja rekrutacyjna w branży medycznej. W 2014 roku zostaliśmy finalistą w plebiscycie Recruiter Awards w kategorii Najlepsza agencja rekrutacyjna – w ocenie osób korzystających z naszych usług.
UNIAPOL

UNIAPOL

Agencje zatrudnienia
Uniapol jest agencją pracy tymczasowej działającą na rynku od 2005 roku. Od początku funkcjonowania naszym priorytetem było dostarczanie kompleksowych i elastycznych rozwiązań zarówno tym, którzy szukają zatrudnienia, jak i firmom poszukującym wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników. Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym dając zatrudnienie i zapewniając pracowników we wszystkich gałęziach gospodarki.
UNIWERSYTET WARSZAWSKI  BIURO KARIER

UNIWERSYTET WARSZAWSKI BIURO KARIER

Nauka i edukacja
  Uniwersytet Warszawski jest największą uczelnią w Polsce i od wielu lat najlepszą w rankingach. Prowadzi studia na 3 stopniach dla 45 tys. studentów na ponad 100 kierunkach, specjalnościach i specjalizacjach. Uniwersytet Warszawski wspiera studentów i absolwentów w wejściu na rynek pracy poprzez świadczenie m.in.: doradztwa zawodowego, udostępnianie ofert pracy, praktyk i staży oraz organizację warsztatów i szkoleń.
UPC Polska Sp. z o.o.

UPC Polska Sp. z o.o.

Telekomunikacja i Informatyka
UPC Polska jest liderem cyfrowych usług kablowych: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii. Jesteśmy częścią największego międzynarodowego operatora telewizji kablowej na świecie – Liberty Global. Oferty pracy kierujemy do szerokiego grona kandydatów: osób młodych, nie posiadających doświadczenia zawodowego, osób pragnących zmienić kierunek swego rozwoju, wykwalifikowanych specjalistów oraz managerów z doświadczeniem w zarządzaniu zespołami, a także osób chcących rozwijać się w różnych kanałach sprzedaży.
Urząd Dozoru Technicznego

Urząd Dozoru Technicznego

Przemysł
UDT jest państwową osobą prawną działającą w zakresie wspierania państwa, społeczeństwa i podmiotów gospodarczych w szeroko rozumianych działaniach służących bezpieczeństwu użytkowania urządzeń technicznych, które mogą stwarzać zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego, mienia lub środowiska. Nasze wartości to bezstronny, niezależny i rzetelny dozór obejmujący urządzenia ciśnieniowe (np. kotły) oraz urządzenia transportu bliskiego (np. dźwigi).
ZPUE S.A.

ZPUE S.A.

Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka
Grupa Koronea skupia wokół siebie kilka spółek działających w sektorze: elektroenergetycznym(ZPUE S.A., ZPUE Silesia, ZPUE EOP, ZPUE Elektroinstal), budowlanym ( Stolbud Włoszczowa, Stolbud Pszczyna, Kortrak) i usługowym ( ZPUE Holding, Villa Aromat).ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie pełni funkcję właścicielską – zarządzającą wyznaczając kierunki rozwoju pozostałych firm. Od ponad 25 lat ZPUE S.A. produkuje urządzenia do linii kablowych napowietrznych min. kontenerowe stacje transformatorowe, rozdzielnice średniego i niskiego napięcia, słupowe stacje transformatorowe i aparaturę do linii napowietrznych. Nasze urządzenia maja zastosowanie we wtórnej dystrybucji zakładów energetycznych i przemysłowych na terenie Polski, Europy i świata. Jesteśmy krajowym liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Spółka prowadzi kompleksową realizację instalacji elektroenergetycznych w nowych, modernizowanych oraz remontowanych obiektach energetyki. Realizuje „pod klucz” stacje średniego i niskiego napięcia.