Aelia Polska Sp. z o.o.

Handel i Sprzedaż

Opis firmy

Aelia Duty Free to sieć sklepów wolnocłowych zlokalizowanych na polskich lotniskach. W atmosferze luksusu i relaksu oferujemy szeroką gamę markowych perfum, kosmetyków, polskie i zagraniczne alkohole, słodycze, a także biżuterię i akcesoria. Wyróżnia nas wysoka jakość obsługi Klienta zapewniona przez dobrze wyszkolony zespół, a także liczne produkty na wyłączność, dostępne jedynie w Aelia.

Sposób aplikowania

rekrutacja@aelia.pl

Kogo szukamy

Interesuje Cię w jakich beczkach leżakuje dana whisky oraz jak wygląda proces produkcyjny alkoholi? Ciekawią Cię kompozycje i nuty zapachowe perfum? Być może te zagadnienia nie są już Ci obce… Jeśli na te pytania odpowiedziałeś pozytywnie, to jesteś idealną osobą do pracy w naszym zespole. Jeśli jednak jeszcze niewiele wiesz na powyższe tematy, ale chciałbyś je zgłębić to możemy Ci to umożliwić. Najważniejsza jest dla nas pasja, zaangażowanie oraz znajomość języków obcych.
Obecnie rekrutujemy na stanowiska:
Sprzedawca-Kasjer
Konsultantka Urody
Magazynier
Zastępca Kierownika Działu

Dane kontaktowe

http://www.aelia.pl
rekrutacja@aelia.pl
Nasze sklepy zlokalizowane są na lotniskach w: - Warszawie (5 sklepów i już niedługo kolejne 5 punktów na nowym terminalu), - Krakowie (3 sklepy), - Szczecinie (2 sklepy), - Lublinie (2 sklepy), - Łodzi (1 sklep) , - Wrocławiu (sklep z modą).