Chartered Institute of Management Accountants

Nauka i edukacja

Opis firmy

Założony w 1919 roku Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) jest czołową i jednocześnie największą organizacją zrzeszającą specjalistów ds. rachunkowości zarządczej. Liczymy już ponad 218 000 członków i studentów na całym świecie w 177 krajach!

CIMA umożliwia przedsiębiorstwom rozwój, szkoląc specjalistów dysponujących szerokim wachlarzem umiejętności zarządczych, które uzupełniają wykształcenie uzyskane w dziedzinie finansów. Specjaliści posiadający kwalifikację CIMA są pracownikami poszukiwanymi na całym świecie. CIMA jest uznawanym globalnie standardem jakości, umożliwiającym podjęcie pracy na stanowisku wyższego szczebla w każdym kraju. Członkowie CIMA tworzą globalną sieć zorientowanych w tematyce finansów liderów biznesu.

Unikalność CIMA, polega na tym, że w przeciwieństwie do innych kwalifikacji finansowych, opiera przekazywane umiejętności biznesowe i zarządcze na nauce rozwiązywania realnych studiów przypadku.

Realia dzisiejszego rynku pracy stawiają coraz wyżej poprzeczkę przed studentami, a kwalifikacja CIMA to mocny atut podczas poszukiwania pracy, ceniony przez pracodawców rekrutujących liderów biznesu z umiejętnościami finansowymi.

Sposób aplikowania

CIMA nie prowadzi rekrutacji. Pomaga studentom i absolwentom stać się atrakcyjniejszymi na rynku pracy, dzięki niezwykłym umiejętnościom i narzędziom, jakie studenci CIMA nabywają podczas zdobywania tejże kwalifikacji.

www.cimaglobal.com/twojakariera

Kogo szukamy

Przyszłych liderów biznesu, którzy chcą budować swoją ścieżkę kariery w oparciu globalną kwalifikację zawodową.

Dane kontaktowe

htttp://www.cimaglobal.com/poland
poland@cimaglobal.com

ul. Emilii Plater 53 biuro nr. 1111, XI p. 00-113 Warszawa