Dominium S.A.

Gastronomia

Opis firmy

Pizza Dominium to sieć ponad 60 restauracji w Polsce i 6 lokali w Rumunii. Pierwsza restauracja Dominium została otwarta w 1993 r. w Warszawie przy ul. Złotej. Od początku swojej działalności serwowała swoim klientom pizzę bazującą na oryginalnych włoskich recepturach i tę tradycje wykorzystuje do dziś.

 

Dzięki niespotykanej dotąd na polskim rynku jakości serwowanej pizzy, Dominium w błyskawicznym tempie przekształciła się w lidera w swojej branży. Jest ona również jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci lokali typu casual dining w Europie.

 

W trosce o najlepszą jakość usług każda z restauracji jest sukcesywnie odnawiana. Nowe lokale cechują się unikalnym wystrojem, dla którego inspiracją są kameralne włoskie pizzerie.

Sposób aplikowania

Kandydatów zainteresowanych pracą w Dominium zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem poczty e-mail (praca@pizzadominium.pl) , formularza rekrutacyjnego na stronie (www.pizzadominium.pl/praca) lub bezpośredniego kontaktu z kierownikiem wybranej restauracji na terenie kraju.

 

Szczegółowy wykaz lokalizacji naszych restauracji znajduje się na naszej stronie internetowej (www.pizzadominium.pl )

Kogo szukamy

Do naszych restauracji poszukujemy ludzi kreatywnych z kulinarną pasją. Nasze zespoły składają się z osób dynamicznych, samodzielnych, otwartych, które często łączą pracę z nauką.

Dane kontaktowe

http://www.pizzadominium.pl
praca@pizzadominium.pl

Centrala: ul. Dąbrowiecka 30, 03-932 Warszawa

Lokale: ponad 60 restauracji na terenie kraju