DTZ Polska Sp. z o. o.

Nieruchomości

Opis firmy

Firma DTZ jest obecnie samodzielną, prywatną, globalną firmą doradczą w obszarze nieruchomości. Dysponujemy niezależnością zarządzania, silną bazą kapitałową i dynamiką prywatnej firmy, co pozwoli nam rosnąć i spełniać nieustannie zmieniające się potrzeby klientów. Dzięki dodatkowemu kapitałowi dostarczonemu przez konsorcjum będziemy mogli globalnie rozszerzyć zakres naszych możliwości, by świadczyć nasze usługi klientom gdziekolwiek nas potrzebują. Naszą strategią jest nie tylko bardziej się rozwijać, ale przede wszystkim lepiej – przekształcając nasze nowe możliwości w przewagi strategiczne dla naszych klientów i ciekawe możliwości rozwoju zawodowego dla naszych pracowników.

W Polsce w DTZ pracuje ponad 230 osób.

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z podaniem numeru referencyjnego (preferowane stanowisko) na adres careers.poland@dtz.com.

Termin składania ofert upływa po 2 tygodniach od publikacji ogłoszenia.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".

Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Kogo szukamy

Wykwalifikowanych specjalistów z branży nieruchomości jak również studentów oraz absolwentów zainteresowanych rozwojem ścieżki zawodowej w obszarze Real Estate.

 

Dane kontaktowe

http://www.dtz.com/Poland?vgnLocale=pl_PL
Info@dtz.com
Warszawa, LUMEN, ul. Złota 59, 00-120 Warszawa