Fleksi Bemanning as

Agencje zatrudnienia

Opis firmy

Spółka fleksi bemanning as to agencja rekrutacyjna specjalizująca się w stałym i tymczasowym zatrudnianiu pracowników w branży budowlano-instalacyjnej.
 Jesteśmy doświadczonymi współpracownikami gotowymi na nowe zlecenia.

Obrót, który zwiększył się bardziej niż czterokrotnie od początku Fleksi mającego miejsce dziewięć lat temu. Duży sztab zadowolonych pracowników. I co najważniejsze: Ciągle więcej zadowolonych klientów. Czyli fleksi Bemanning opisany w kilku słowach.

Stawiamy na dalszy rozwój.

Jesteśmy jedną z czołowych Norweskich spółek wiodących na rynku firm wynajmujących i rekrutujących pracowników. Wiemy co trzeba zrobić, by zapewnić dalszy wzrost i rozwój.

Słowem klucz jest "kompetencje i doświadczenie". Osoby, które rekrutujemy i zatrudniamy wiedzą, czym się zajmują i co mogą zaoferować.
Ale sama wiedza i doświadczenie nie wystarczą. Doświadczenie nabywamy od początku 2006. Zadowolenie to trzeci i wielokrotnie równie ważny czynnik. Fleksi stawia na pracowników z Polski. Tam znajdują się najlepsi fachowcy we wszystkich aktualnych zawodach.
Mamy swoich ludzi w Polsce, którzy skanują rynek pracy, żeby znajdować najlepszych kandydatów, jesteśmy dumni z tego, że możemy wybierać fachowców z najwyższej półki.

Dlaczego Fleksi, a nie inny, może znacznie większy pracodawca?

Ponieważ wielu z naszych pracowników docenia właśnie to, że jesteśmy średniej wielkości firmą, w której ludzie się znają i w której łatwo mogą się ze sobą kontaktować, gdzie mogą uzyskać pomoc i potrzebne wsparcie. Fleksi nie ma rozbudowanej biurokracji. Mamy bezpośredni kontakt z wszystkimi naszymi ludźmi i dobrze ich znamy.
Sukces na rynku firm wynajmujących i rekrutujących pracowników wymaga również dobrego rozeznania i znajomości klientów.
Wiemy, że dobrzy pracownicy to nie wszystko. Musimy również znać klientów i ich potrzeby. I tak się dzieje we Fleksi, obojętnie, czy rekrutujemy nowych kierowców autobusów do stałej pracy w Stavanger, czy zapewniamy rozpoczęcie ważnego projektu budowlanego we współpracy z klientem z branży budowlanej. Chodzi o to, by wiedzieć, czego potrzebują klienci, jakie mają podejście do jakości i przepisów BHP oraz jak zmienia się rynek. A co najważniejsze, chodzi o to, by zapewnić ludzi z odpowiednimi umiejętnościami tak, aby klienci zrealizowali swoje projekty w terminie i założonym budżecie.
 Sami prowadzimy rekrutację i osobiście upewniamy się, co do kwalifikacji każdego z naszych pracowników, a następnie nadzorujemy zatrudnione przez nas osoby, gdy rozpoczną pracę. Gwarantujemy najlepszy wybór i najlepszych ludzi.
 Spółka fleksi bemanning as rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku i od tego czasu ponad 600 pracowników znalazło pracę u naszych zadowolonych klientów z całego okręgu.

Sposób aplikowania

Chcesz pracować w firmie fleksi bemanning as?

Stale poszukujemy rzetelnych pracowników i chcemy reprezentować Cię w trakcie całej Twojej drogi zawodowej. Kładziemy duży nacisk na równe traktowanie, jesteśmy dumni z tego, że posiadamy pracowników będących z nami od lat.

Bądź fleksi

To we fleksi bemanning as należy rozpocząć poszukiwania wolnych stanowisk w branży budowlano-instalacyjnej. Specjalizujemy się w branży budowlanej, elektrycznej i mechanicznej. Nasza firma oferuje rozwiązania kadrowe dla największych w regionie przedsiębiorstw z branży budowlano-instalacyjnej.

Skontaktuj się z nami.

Spółka fleksi bemanning as rekrutuje pracowników osobiście. Dzięki naszemu wsparciu spełnisz swoje ambicje. Nasza firma czeka na kontakt od Ciebie. Wybierz dziedzinie, która najbardziej cię interesuje i skontaktuj się z nim.

Manager ds. Rekrutacji na terenie Polski                                                                                                                                                                                                                                                                                                 E-mail lukaszbuza.fleksi@wp.pl 

Tel-(+48) 502 626 033

Kogo szukamy

Poszukujemy Pracowników w branży budowlanej, elektrycznej i mechanicznej oraz kierowców autobusów;

1.Branża budowlana.

Składa się z wielu etapów, od planów i projektu, poprzez organizację finansów, aż do oddania obiektu gotowego do zamieszkania. Końcowa konstrukcja jest efektem ludzkiej wielozadaniowości, do jej wykonania niezbędni są najlepsi ludzie. Poszukujemy pracowników z bogatym doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami takich jak;

 • Cieśla
 • Pracownicy budowlani (robotnicy)
 • Stolarzy
 • Stolarzy Szalunkowych
 • Hydraulików
 • Glazurników(monter podłóg)
 • Monterów sufitów
 • Monterów wentylacji
 • Blacharzy
 • Malarzy

2. Branża elektryczna,

Elektryka to ważny element naszej codziennej pracy, niezbędny na wielu jej obszarach, takich jak transport, ogrzewanie, oświetlenie, komunikacja i obliczenia. Nie może zawodzić. Błędy i usterki rzadko spotykają się z akceptacją, pracownicy branży elektrycznej muszą znać się na rzeczy. Spółka fleksi bemanning as poszukuje dla swoich klientów wykwalifikowanych pracowników posiadających uprawnienia DSB i ukończone aktualne szkolenie z zakresu FSE (przepisy o bezpieczeństwie pracy i eksploatacji instalacji elektrycznych),na stanowiska;

 • Elektryk
 • Elektryk statków
 • Elektryk przemysłowy
 • Automatyk

3.Branża mechaniczna

Spółka fleksi bemanning as poszukuje wykwalifikowanych robotników stoczniowych,                                                                            robotników pracujących przy przebudowach oraz klasyfikatorów na stanowiska;

 • Mechanik przemysłowy
 • Mechanik hydrauliki siłowej
 • Mechanik pojazdów
 • Monter rur przemysłowych
 • Konstruktor mechanik(konstrukcje stalowe, offshore)
 • Blacharz, spawacz rur
 • Pracownicy obsługujący maszyny CNC

4.Kierowcy autobusów

Jesteśmy wiodącą firmą zatrudniającą zawodowych kierowców. Przygotowanie do pracy odbywa się na zasadach szkolenia wewnętrznego, składającego się między innymi z kursu prowadzonego w Polsce, podczas którego przyszli pracownicy uczą się języka, nabywają wiedzę dotyczącą norweskich przepisów, kultury itd. W związku z dalszym zapotrzebowaniem runku poszukujemy;

 • kierowców autobusów.

Dane kontaktowe

http://Fleksi.no
post@fleksi.no

Norwegia Fleksi Bemanning AS Maskinveien 6 NO-4033 Stavanger Polska Łukasz Buza Warszawa Tel.502-626-033 e-mail lukaszbuza.fleksi@wp.pl