Getin Noble Bank S.A.

Finanse / Bankowość

Opis firmy

Getin Noble Bank należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Jest doceniany i nagradzany przez liczne branżowe instytucje. Z naszych usług korzysta ponad 2,2 mln Klientów, a produkty dostępne są w ponad 550 oddziałach własnych i franczyzowych oraz w szerokiej sieci pośredników. W naszej strukturze sprzedaży funkcjonują oddziały Noble Banku, dedykowane bankowości prywatnej oraz wyspecjalizowane w bankowości detalicznej placówki Getin Banku.

Nasz zespół liczy ponad 6 tysięcy Pracowników. Tworzą go zarówno ludzie młodzi, dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, jak i specjaliści rynkowi czy eksperci. Jesteśmy nastawieni na dynamiczny rozwój i na każdym szczeblu cenimy profesjonalizm działań.

Jesteśmy organizacją, która z dnia na dzień umacnia swoją pozycję na rynku finansowym, dzięki zaangażowaniu naszego zespołu. Jeśli chcesz dołączyć do grona pracowników Getin Noble Banku i marzysz o karierze w naszych strukturach, zapraszamy Cię na stronę: www.nabankdynamiczni.pl

Sposób aplikowania

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na ogłoszenia o pracę zamieszczone na stronie www.nabankdynamiczni.pl lub bezpośrednio adres: praca@getinbank.pl

Kogo szukamy

Oferujemy atrakcyjną pracę w różnych obszarach biznesu m.in. sprzedaży detalicznej, firmowej, sektorze private bankingu, obszarze finansowym, audycie, analizach, call center, IT, windykacji, operacjach bankowych, ryzyku kredytowym i wielu innych dziedzinach. Zatrudniamy specjalistów i menedżerów do jednostek związanych ze wsparciem sprzedaży lub pracą back-office w Warszawie, gdzie znajduje się nasza główna siedziba oraz we Wrocławiu i w Katowicach.

Dane kontaktowe

http://www.nabankdynamiczni.pl
praca@getinbank.pl

Wola Center, ul. Przyokopowa 33, Warszawa