GFT

Telekomunikacja i Informatyka

Opis firmy

GFT Poland to międzynarodowa firma IT. Tworzymy oprogramowanie dla największych banków inwestycyjnych na świecie. W polskich biurach w Łodzi i Poznaniu zatrudniamy ponad 500 osób. W 32 biurach zlokalizowanych w 11 krajach zatrudniamy ponad 4200 Konsultantów IT. Jesteśmy firmą notowaną na giełdzie we Frankfurcie (Prime Standard). Nasze oprogramowanie trafia na Wall Street i do londyńskiego City.

GFT specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań IT dla sektora usług finansowych. Dostarczamy systemy giełdowe, tradingowe oraz systemy do zarządzania ryzykiem finansowym. Tworzymy systemy, które przetwarzają kilka milionów transakcji na sekundę (high frequency trading) oraz realizujemy projekty Big Data. Jakość, niezawodność, wydajność oraz szybkość przetwarzania danych to standardowe wymagania naszych systemów. Stawiamy na zwinne podejście przy tworzeniu oprogramowania (Scrum). Wprowadziliśmy też własny proces projektowania UX (User Experience).

Historia GFT rozpoczyna się w 1987 roku. Siłą napędową naszych sukcesów zawsze byli nasi pracownicy. Zachowujemy pozycję lidera dzięki śledzeniu najnowszych trendów technologicznych i branżowych. Doradzamy również naszym klientom w doborze odpowiednich technologii, wybierając przy tym odpowiedni moment na ich wprowadzenie i zapewniając rozwiązania, które będą się sprawdzać dziś i w przyszłości.

Praca w GFTto praca z ekpertami w zakresie technologii i mechanizmów rynków kapitałowych. Zatrudniamy programistów Java, .NET, JavaScript, Oracle, SQL, Scala, C++, Testerów Oprogramowania, Inżynierów Wsparcia Aplikacji oraz Kierowników Projektów.

Sposób aplikowania

Aplikuj tutaj

lub

Prześlij swoje CV na adres: recruitmentpoland@gft.com

Kogo szukamy

Java/JavaScript/C++/.Net/Oracle/SQL/Scala Developer

QA/Business Analyst/Application Support Engineer

Project/Delivery/Engagement Manager

Technical Architect

Absolwenci oraz studenci ostatniego roku studiów technicznych

Dane kontaktowe

http://www.gft.com/index.html
recruitmentpoland@gft.com

ul. Sterlinga 8A, 91-425 Łódź

ul. Mielżyńskiego 14, 61-725 Poznań