Gino Rossi

Handel i Sprzedaż

Opis firmy

Gino Rossi to elegancja, szyk i modne wzornictwo. Marka zapracowała sobie na taką opinię doskonałą znajomością najnowszych trendów w modzie i kreatywnym spojrzeniem na klasykę. Firma, która jest dziś jedną z najwyżej cenionych polskich marek w segmencie produkcji i sprzedaży obuwia oraz akcesoriów najlepszej jakości, została założona w 1992 roku w Słupsku dzięki współpracy polskich i włoskich partnerów, którzy postanowili połączyć doświadczenie i wykorzystać je do stworzenia skórzanego obuwia męskiego i damskiego dla wymagających klientów.

Doskonała renoma produktów marki Gino Rossi w świecie mody jest przykładem, w jaki sposób najlepsza sztuka szewska może wpisać się w nowoczesny model biznesowy. Obecnie firma Gino Rossi S.A. zatrudnia ponad 800 osób, dysponuje szeroko rozbudowaną siecią sprzedaży z ponad 70 salonami firmowymi i ponad 20 za granicą (między innymi w Berlinie, Pradze, Rydze), a także ponad 10 sklepami outletowymi.

Sposób aplikowania

http://www.gino-rossi.com/firma/praca

Kogo szukamy

Szukamy osób odpowiedzialnych, lubiących pracę w zespole, kreatywnych, uczących się od innych i lubiących zmiany, jakie przynoszą nowe trendy i kolekcje w modzie. Chcemy zatrudniać osoby, które zmieniają świat na ‘tak’. Poszukujemy potencjalnych pracowników, zainteresowanych pracą kierownika salonu, zastępcy kierownika oraz sprzedawców, posiadających doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta.

Szukamy studentów, słuchaczy studium oraz absolwentów szkół średnich, w tym technikum, chcących zdobyć doświadczenie w ramach oferowanych przez nas staży zawodowych.

W związku z planami rozwoju poszukujemy osób do dołączenia w niedalekiej przyszłości do zespołów: marketingu, logistyki, zakupów, finansów, Human Resources, VM, sprzedaży hurtowej, produkcji obuwia i akcesoriów, technologii obuwia, biura zarządu, biura stylu.

Dane kontaktowe

http://www.gino-rossi.com/
office@gino-rossi.com
Słupsk, Warszawa, Kraków + sieć salonów sprzedaży w Polsce i za granicą