Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.

Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia

Opis firmy

"Wierzymy, że jesteśmy odpowiedzialni przede wszystkim wobec lekarzy, pielęgniarek i pacjentów, wobec matek i ojców, i wszystkich ludzi korzystających z naszych produktów i usług. Aby zaspokoić ich potrzeby wszystko, co robimy musi być wysokiej jakości.” Nasze Credo

Grupa Johnson & Johnson jest światowym producentem i dystrybutorem produktów ochrony zdrowia. Oferujemy sprzęt medyczny i diagnostyczny, leki oraz kosmetyki. Nasze zaawansowane technologicznie rozwiązania są wykorzystywane w szpitalach, na salach operacyjnych i w gabinetach lekarskich. Miliony ludzi na całym świecie mogą także cieszyć się szeroką gamą naszych produktów powszechnego użytku.

Część medyczna Grupy Johnson & Johnson oferuje produkty mające zastosowanie w takich jednostkach ochrony zdrowia, jak szpitale i gabinety lekarskie. Jesteśmy największym na świecie producentem i dystrybutorem sprzętu medycznego i diagnostycznego dla profesjonalistów. W swojej ofercie proponujemy najnowocześniejszy sprzęt medyczny stosowany przez lekarzy specjalistów różnych dziedzin medycyny m.in. lekarzy chirurgów, ginekologów, ortopedów, neurochirurgów i kardiologów. Dostarczamy również produkty pomocne w opiece nad pacjentem, diagnostyce i w badaniach krwi, a także soczewki kontaktowe i glukometry. Tylko w Polsce dzięki naszym profesjonalnym produktom przywracamy radość życia dziesiątkom tysięcy pacjentów rocznie.

Wszystkie sektory biznesowe Johnson & Johnson łączą wspólne wartości zawarte w słowach Naszego Credo. Wierzymy, iż stanowi ono podstawę filozofii naszej firmy i jest bazą, na której opieramy wszystkie nasze działania. Dokument ten, przetłumaczony na ponad 50 języków świata, już od ponad 70 lat pomaga pracownikom firmy na całym świecie podejmować właściwe, etyczne decyzje mające pozytywny wpływ na społeczności, w których działamy. Ten dokument jest czymś więcej niż kodeksem etycznym. Stanowi nadrzędne przesłanie określające naszą odpowiedzialność wobec klientów, pracowników, akcjonariuszy i społeczeństw.

Inwestowanie w pracowników to jeden ze strategicznych filarów Johnson & Johnson, uważany za niezbędny do odniesienia sukcesu biznesowego. Troska o rozwój pracowników i stwarzanie warunków pracy godnych najlepszych pracodawców na rynku to jeden z ważniejszych celów naszej organizacji. Jeśli chcesz pracować w interesującym i przynoszącym satysfakcję środowisku zawodowym, osobiście przyczyniać się  do poprawy zdrowia i jakości życia pacjentów oraz ich rodzin, wziąć na siebie odpowiedzialność za swój rozwój zawodowy to Grupa Johnson & Johnson jest właściwym miejscem do realizacji ambicji zawodowych.

Sposób aplikowania

Johnson & Johnson: rekrutacja@its.jnj.com

Kogo szukamy

Poszukujemy utalentowanych kandydatów z silną motywacją do rozwoju osobistego głównie w obszarze sprzedaży i marketingu. Aktualne ogłoszenia można znaleźć na stronie http://www.jnjpoland.pl

Dane kontaktowe

http://www.jnjpoland.pl
rekrutacja@its.jnj.com
Ul. Iłżecka 24 02-135 Warszawa