LS Airport Services S.A.

Transport, Pojazdy

Opis firmy

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy największą w Polsce firmą handlingową, zapewniającą profesjonalną obsługę przewoźnikom lotniczym z całego świata. Zatrudniamy półtora tysiąca wysoko wykwalifikowanych pracowników. Naszym doświadczeniem oraz wysokim standardem świadczonych przez nas usług, zdobyliśmy udział w rynku Portów Lotniczych w Warszawie, Krakowie, Gdańsku a także w Modlinie.

Jako LS Technics jesteśmy również w Katowicach.

Oferujemy obsługę handlingową lotów pasażerskich, prywatnych, biznesowych, wojskowych i rządowych.

Nasza Spółka posiada wszystkie typy wyposażenia niezbędnego do obsługi naziemnej lotniska. Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest przyznany Spółce certyfikat ISAGO.

Jesteśmy także jedynym właścicielem największego w Polsce kompleksu budynków i infrastruktury Cargo.

 

Co proponujemy?

Proponujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce, współpracującej z największymi liniami lotniczymi. Dużą część naszego zespołu stanowią amatorzy lotnictwa, dla których praca na lotnisku jest nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy, ale również pasją.

Pracownicy spółki obsługują pasażerów w punktach check-in na terminalach, dbają o załadunek i rozładunek bagaży, transport pasażerów autobusami płytowymi, odpowiadają za wyważanie samolotów, odladzanie i koordynacjię rejsów.

Każdemu pracownikowi zapewniamy odpowiednie szkolenie i przygotowanie do wykonywanych obowiązków.

W celu zapewnienia komfortu pracy, Spółka oferuje pracownikom szeroki zakres dodatków pozapłacowych. Korzystając z obowiązującego w firmie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych pracownicy mogą korzystać z dofinansowania do wypoczynku, działalności kulturalno- oświatowej, bonów świątecznych. W ramach ZFŚS Pracownik może ubiegać się również o bezzwrotną pomoc finansową.

Ponadto w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zapewniamy pracownikom dodatkowe ubezpieczenie medyczne.

 

Sposób aplikowania

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego grona, zapoznaj się z ofertami pracy zamieszczonymi na naszej stronie internetowej i wyślij do nas swoje CV na adres rekrutacja@lsas.aero.

Kogo szukamy

 

Wiemy, że najważniejszym kapitałem Spółki są ludzie.

Szukamy ludzi otwartych na nowe zadania, pełnych entuzjazmu, komunikatywnych, samodzielnych, posiadających umiejętność rozwiazywania problemów i pracy w pod presją czasu.

Dane kontaktowe

http://www.lsas.aero
rekrutacja@lsas.aero

Siedziba LS Airport Services S.A.

ul. Wirażowa 35 02-158 Warszawa