METRO SERVICES PL Sp. z o.o.

Księgowość / Audyt / Podatki

Opis firmy

METRO SERVICES to międzynarodowa organizacja składająca się z trzech centrów usług wspólnych zlokalizowanych w Polsce, w Niemczech i w Indiach. Każde z trzech Centrów specjalizuje się w obsłudze innych obszarów księgowych (General Ledger, Accounts Receivable, Fixed Assets, Accounts Payable) oraz geograficznych, w taki sposób, aby wszystkie razem stanowiły niezawodnie funkcjonującą, spójną organizację będącą w stanie wpierać grupę Metro w realizacji jej strategii międzynarodowego rozwoju.

Sposób aplikowania

Aplikacja drogą elektroniczną poprzez zakładkę Kariera na stronie internetowej Metro Services lub skrzynkę mailową: rekrutacja@metro-services.pl

Kogo szukamy

Centrum księgowe METRO SERVICES w Szczecinie poszukuje osób zainteresowanych rozpoczęciem lub kontynuacją swojej kariery zawodowej w branży księgowej – z dobrą znajomością języka angielskiego. Mile widziana jest znajomość dodatkowych języków obcych, zwłaszcza języków europejskich. W swoim gronie chętnie witamy również osoby różnych narodowości. Najważniejsza jest dla nas pasja, otwartość na współpracę z innymi oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę!