Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka

Opis firmy

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest firmą strategiczną dla polskiej gospodarki oraz bezpieczeństwa energetycznego kraju. Kluczowym zadaniem GAZ-SYSTEM S.A. jest transport paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju, w celu ich dostarczenia do sieci dystrybucyjnych oraz do odbiorców końcowych podłączonych do systemu przesyłowego.

GAZ-SYSTEM S.A. jest jednym z największych inwestorów w Polsce. W latach 2009 - 2014 GAZ-SYSTEM S.A. realizował plan inwestycyjny polegający na budowie ponad 1200 km nowych gazociągów przesyłowych.

Forma prawna: Spółka Akcyjna (100% akcji Skarbu Państwa)

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z podaniem numeru referencyjnego z ogłoszenia rekrutacyjnego publikowanego na portalach zewnętrznych, na adres:

rekrutacja@gaz-system.pl

Do przesyłanych aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".

Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Kogo szukamy

Wykwalifikowanych specjalistów z branży gazowniczej, jak również studentów oraz absolwentów przede wszystkich kierunków: technicznych, ekonomicznych, prawniczych.

Dane kontaktowe

http://www.gaz-system.pl
rekrutacja@gaz-system.pl
Centrala: Warszawa ul. Mszczonowska 4, Oddział w Gdańsku, Oddział w Poznaniu, Oddział w Rembelszczyźnie, Oddział w Świerklanach, Oddział w Tarnowie, Oddział we Wrocławiu. Przedstawicielstwo w Brukseli.