Simple Creative Products

Handel i Sprzedaż

Opis firmy

Simple Creative Products to jedna z najbardziej uznanych polskich marek w segmencie ekskluzywnej odzieży dla kobiet, obecna na polskim rynku od 1993 roku. Simple Creative Products w unikalny sposób łączy prostotę i elegancję, wyznaczając jednocześnie nowe trendy w modzie. Marka łączy nowoczesny design, wysoka jakość, perfekcyjne wykonanie oraz funkcjonalność. Od 2006 roku Simple Creative Products jest częścią grupy kapitałowej GINO ROSSI. Obecnie sieć sprzedaży Simple Creative Products liczy 53 salony firmowe w największych miastach Polski.

Od kilku lat firma rozwija się bardzo dynamicznie. W 2014 roku otwartych zostało w Polsce 5 nowych salonów. Planowane są w tym roku kolejne otwarcia placówek handlowych w kraju i za granicą. Od 2012 roku prowadzona jest sprzedaż kolekcji Simple CP online. Wysoka jakość produktów oraz silna pozycja marki na rynku została potwierdzona licznymi nagrodami i wyróżnieniami we wszystkich prestiżowych konkursach polskiego świata mody.

Sposób aplikowania

Strona internetowa www.simple-cp.com/praca

Kogo szukamy

Szukamy osób odpowiedzialnych, lubiących pracę w zespole, kreatywnych, uczących się od innych i lubiących zmiany, jakie przynoszą nowe trendy i kolekcje w modzie. Chcemy zatrudniać osoby, które zmieniają świat na ‘tak’.

Praca  w firmie Simple Creative Products S.A., gdzie panuje przyjazna i twórcza atmosfera, daje możliwość czerpania wiedzy z bogatego doświadczenia i innowacyjnych rozwiązań, co przekłada się bezpośrednio na rozwój pracowników.

Poszukujemy potencjalnych pracowników, zainteresowanych pracą kierownika salonu, zastępcy kierownika oraz sprzedawców, posiadających doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta.

Szukamy studentów ostatnich lat studiów, chcących zdobyć doświadczenie w ramach oferowanych przez nas staży zawodowych.

W związku z planami rozwoju firmy poszukujemy osób do dołączenia w niedalekiej przyszłości do zespołów: marketingu, logistyki, zakupów, finansów, Human Resources, VM, sprzedaży hurtowej, sprzedaży internetowej, produkcji, technologii, biura stylu.

Dane kontaktowe

http://www.simple-cp.com
simple@simple.pl

Warszawa oraz sieć salonów w największych miastach Polski, sprzedaż online.