Success Masters Sp. z o.o.

Nauka i edukacja

Opis firmy

Jesteśmy firmą edukacyjno-szkoleniową, która powstała z inicjatywy lekarza, który przez wiele lat praktyki widział całe rzesze pacjentów cierpiących na choroby, których bezpośrednią przyczyną był przewlekły stres. Można by tych chorób uniknąć lub co najmniej zmniejszyć ich liczbę. A jak to zrobić? Trzeba nauczyć ludzi skutecznych metod radzenia sobie ze stresem.

Misją naszej firmy jest pomoc ludziom, aby zrozumieli, zobaczyli, usłyszeli i poczuli, że nie są tak dobrzy jak myślą, ale znacznie lepsi.

Naszym atutem jest fakt, że szkolenia prowadzone są przez eksperta, lekarza z 20-letnim doświadczeniem w pracy z pacjentami, trenera, po ukończeniu wielu międzynarodowych szkoleń, osoby, która przekazuje wiedzę z pasją i entuzjazmem.

Ofertę szkoleń kierujemy do firm i klientów indywidualnych.

W firmie rosną efekty, kiedy pracownicy są chętni do pracy i posiadają właściwe umiejętności. Wiele umiejętności mamy już w sobie, pozostałych trzeba się nauczyć. Wyraźne ograniczenie poziomu stresu przez stosowanie odpowiednich metod otwiera pokłady bardzo poszukiwanych przez pracodawców umiejętności. Łatwość nawiązywania kontaktów, dobra komunikacja, umiejętność budowania i rozwijania relacji biznesowych, zorientowanie na realizacje celów, dobra i zdrowa organizacja pracy.

Dane kontaktowe

http://stop-stres.pl
e.bonder@bonder.com.pl
05-500 Piaseczno Jana Pawła II 41