timework Sp. z o.o.; Sp. k.

Agencje zatrudnienia

Opis firmy

Nasze działania to odpowiedź na coraz to nowe wyzwania otoczenia. Przed naszymi klientami otwieramy nieograniczone możliwości rozwiązań personalnych. Już od11 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów świadcząc kompleksowe usługi personalne na najwyższym poziomie

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia - organizacji branżowej, która stworzyła miedzy innymi Kodeks Postępowania Etycznego określający profesjonalne standardy świadczenia usług w zakresie świadczenia pracy przez pracowników tymczasowych. Posiadamy certyfikaty poświadczone prze Marszałka Województwa.

Realizację celów wytyczonych przez Klientów opieramy na zaangażowaniu naszych pracowników. To właśnie od ich profesjonalizmu
i odpowiedzialności zależy, jakość świadczonych przez nas usług. Zespół naszych specjalistów w codziennej pracy z Klientami wykorzystuje wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku pracy.

Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług dlatego pracujemy zgodnie
z normami ISO 9001:2008.

Posiadamy polisę w zakresie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością. Jesteśmy również ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Sposób aplikowania

On Line za pomocą funkcji – Aplikuj na naszej stronie internetowej oraz w odpowiedzi na nasze Ogłoszenia.

Zapraszamy również do kontaktu osobistego w siedzibach naszych oddziałów w całej Polsce.

Kogo szukamy

Personel wysokokwalifikowane- wszystkie branże .

Personel szeregowy i pomocniczy (produkcja, sprzedaż, usługi).

W kraju i za granicą.

Dane kontaktowe

http://www.timework.pl
Office@timework.pl

Al. Jerozolimskie 44/312; 00-024 Warszawa