UPC Polska Sp. z o.o.

Telekomunikacja i Informatyka

Opis firmy

UPC Polska jest liderem cyfrowych usług kablowych: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii. Jesteśmy częścią największego międzynarodowego operatora telewizji kablowej na świecie – Liberty Global.

Oferty pracy kierujemy do szerokiego grona kandydatów: osób młodych, nie posiadających doświadczenia zawodowego, osób pragnących zmienić kierunek swego rozwoju, wykwalifikowanych specjalistów oraz managerów z doświadczeniem w zarządzaniu zespołami, a także osób chcących rozwijać się w różnych kanałach sprzedaży.

Sposób aplikowania

Poza rekrutacjami etatowymi, poszukujemy również współpracowników na umowy agencyjne i umowy zlecenia. W wielu działach firmy można odbywać praktyki studenckie i absolwenckie, które stanowią doskonałą okazję do zdobywania doświadczeń zawodowych w interesującym obszarze, rozwijania własnych kompetencji oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy podczas ambitnych, praktycznych zadań.

Wszystkie aktualne ogłoszenia dostępne są na stronie internetowej naszej firmy w dedykowanej zakładce „Kariera” (www.upc.pl/kariera/oferty-pracy). Część z nich publikujemy także za pośrednictwem współpracujących z nami portali rekrutacyjnych oraz serwisów z ogłoszeniami lokalnymi. Te z ofert, które kierowane są do studentów i absolwentów, przesyłamy również do biur karier uczelni wyższych w różnych regionach kraju.

Aby aplikować na konkretną ofertę pracy lub współpracy, wystarczy uzupełnić formularz rekrutacyjny dołączony do ogłoszenia, załączając jednocześnie swoje CV oraz deklarując dyspozycyjność i oczekiwania finansowe.

Szczegółowe informacje o firmie, UPC jako pracodawcy, warunkach współpracy oraz wszystkie aktualne oferty pracy dostępne są na stronie www.upc.pl/kariera

Kogo szukamy

Obecnie poszukujemy przede wszystkim kandydatów zarówno do sprzedaży bezpośredniej dedykowanej klientom indywidualnym i klientom biznesowym, jak i do Salonów Sprzedaży.

Dane kontaktowe

http://www.upc.pl/kariera
rekrutacja.warszawa@upc.pl

al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa