Katalog Wystawców

Prudential Polska Sp. z o.o.

Prudential Polska Sp. z o.o.

Ubezpieczenia oraz fundusze emerytalne
Prudential plc to brytyjska grupa spółek z sektora usług finansowych, obsługująca 26 milionów klientów i zarządzająca aktywami o wartości ponad 363 miliardów funtów (dane na dzień 30.06.2012) w krajach Azji, Ameryki Północnej i Europy. Akcje Grupy notowane są na światowych giełdach w Londynie, Hong Kongu, Singapurze i Nowym Jorku.  Gwarancją naszego sukcesu są talenty, ambicje i zaangażowanie naszych pracowników i partnerów.
Tesco Polska Sp. z o.o.

Tesco Polska Sp. z o.o.

Handel i Sprzedaż
Tesco Polska jest czołową siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku z ponad 400 sklepami, od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Zatrudniamy blisko 30 tys. osób i oferujemy klientom produkty 1500 polskich dostawców. Co tydzień sklepy Tesco odwiedza ponad 5 milionów klientów.
WizzAir

WizzAir

Transport, Pojazdy
Wizz Air jest linią lotniczą oferującą opłacalne usługi wysokiej jakości i skupiającą się na innowacjach ułatwiających podróż. Pragniemy, aby ceny podróży lotniczych były przystępne dla obywateli krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz aby zapewnić wszystkim pasażerom w Unii Europejskiej nową formę podróżowania. W Wizz Air korzystamy z najnowocześniejszych technologii pozwalających zapewnić najwyższą jakość usług za przystępną cenę.
4Life Direct sp. z o.o.

4Life Direct sp. z o.o.

Ubezpieczenia oraz fundusze emerytalne
4Life Direct- najlepsze call center w 2012 w Europie i na świecie, działa na polskim rynku od 2009 roku. Za swoim pośrednictwem oferujemy wysokiej jakości produkty ubezpieczeniowe. Nasi klienci cenią sobie jakość naszej obsługi i od 2010 roku wyróżniani jesteśmy nagrodą "Firma Przyjazna Klientowi". W ofercie produktowej posiadamy m. in. ubezpieczenia na życie, uszczerbek na zdrowiu oraz pobyt w szpitalu.  
AmRest Sp. z o.o.

AmRest Sp. z o.o.

Gastronomia
AmRest to największa niezależna firma prowadząca sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks. AmRest jest również właścicielem marki La Tagliatella oraz marek Blue Frog i KAAB. Więcej informacji na temat firmy AmRest i możliwości rozwoju kariery można znaleźć na naszej stronie internetowej www.amrest.eu.
Armatis-LC Polska

Armatis-LC Polska

Telekomunikacja i Informatyka
Armatis-LC jest firmą francuską specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z klientem na odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej. W Polsce jesteśmy jedynym oddziałem, który specjalizuje się w telemarketingu i obsłudze klienta.
arvato Polska

arvato Polska

Działalność usługowa
arvato Polska wchodzi w skład grupy arvato AG, ktora jest częścią międzynarodowego koncernu medialnego Bertelsmann SE&Co.KGaA. Od 22 lat, jako pionier outsourcingu w Polsce świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie 3 grup rozwiązań. W Grupie Bertelsmanna zatrudniamy 3000 współpracowników, w 12 lokalizacjach w Polsce.
Aviva Sp. z o.o.

Aviva Sp. z o.o.

Ubezpieczenia oraz fundusze emerytalne
Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje. Aviva oferuje również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne, a także pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych i turystycznych.
Bank BPH S.A.

Bank BPH S.A.

Finanse / Bankowość
Bank BPH, obecny na polskim rynku od ponad 25 lat, oferuje swoje produkty i usługi klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz klientom korporacyjnym. W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami fair play. Chcemy być postrzegani jako bank nr 1 pod względem zaufania i uczciwości w stosunku do klientów, pracowników, interesariuszy i społeczności, wśród których działamy.  
Benefit Systems S.A.

Benefit Systems S.A.

Działalność usługowa
Benefit Systems SA jest liderem na rynku w dbaniu o satysfakcję, zdrowie i motywację pracowników w całej Polsce, dostarczając nowatorskich rozwiązań w zakresie pozapłacowych świadczeń pracowniczych. Oferujemy innowacyjne programy motywacyjne, wspieramy pracodawców w budowaniu zaanagażowaniu pracowników, pomagamy w osiąganiu równowagi w życiu zawodowym i prywatnym. Nasz flagowy produkt to program MultiSport.  
Burger King Poland S.A.

Burger King Poland S.A.

Hotele i Restauracje
BURGER KING® to światowa sieć restauracji szybkiej obsługi, serwująca  burgery grillowane na ogniu. Flagowy produkt BURGER KINGa® – burger WHOPPER® – powstał ponad 60 lat temu i każdy Gość może go zamówić według swoich upodobań, zgodnie z filozofią HAVE IT YOUR WAY.
BZ WBK Leasing S.A.

BZ WBK Leasing S.A.

Finanse / Bankowość
Spółki Leasingowe BZ WBK to dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 16-letnim doświadczeniem w finansowaniu małego i dużego biznesu. Jesteśmy w tym coraz lepsi – nieprzerwanie od 2012 roku rośniemy szybciej niż cały rynek leasingowy. Jednym z kluczowych elementów naszego sukcesu, poza bardzo dobrą ofertą produktową, są ludzie.Jesteśmy nowoczesnym pracodawcą, świadomym siły płynącej z ludzi.
CBR Cross Border Recruitment Sp. z o.o.

CBR Cross Border Recruitment Sp. z o.o.

Agencje zatrudnienia
CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzibą w Norwegii i oddziałami w Polsce, Niemczech, Anglii i Łotwie. W Polsce działamy od 2008r. Rekrutujemy i szkolimy na zlecenie Klientów z Norwegii. Wszystkie projekty traktujemy jako wyzwanie, każdy Kandydat jest dla nas ważny. Jeśli szukacie Państwo pracy zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, ktorzy udziela rzetelnych informacji i zaproponuja najlepsze rozwiazania.
CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.

CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.

Doradztwo / Konsulting
CBRE Corporate Outsourcing jest częścią CBRE – światowego lidera w zakresie usług, inwestycji i outsourcing-u w sektorze nieruchomości komercyjnych. W prestiżowym rankingu 2014 IAOP Global Outsourcing CBRE zajmuje 3-cie miejsce wśród wszystkich firm outsourcingowych, będąc niekwestionowanym numerem 1 od wielu lat w branży nieruchomości. Dołącz zatem do najlepszych!  
Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki Kopernik

Administracja publiczna
Centrum Nauki Kopernik jest jedną z najnowocześniejszych europejskich instytucji kultury. To wspólna inicjatywa Miasta st. Warszawy, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Centrum tworzy zespół ludzi o różnych pasjach i zainteresowaniach, otwartych i gotowych podejmować niekonwencjonalne wyzwania, a także zarażających innych swoją ciekawością świata.
CONNECTIS_

CONNECTIS_

Telekomunikacja i Informatyka
CONNECTIS_ jest wiodącą firmą informatyczną w zakresie outsourcingu procesów IT, budowy oraz rozwoju systemów informatycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii. Firma obsługuje klientów zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego, a dzięki własnemu zapleczu IT jest w stanie świadczyć swoje usługi na poziomie europejskim i na wszystkich etapach rozwoju. Obecnie zatrudniamy ponad 250 pracowników. SMART WAY TO TECHNOLOGY_
Coral Travel Wezyr Holidays

Coral Travel Wezyr Holidays

Kultura, turystyka, rekreacja i sport
Coral Travel Wezyr Holidays jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 24 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 17 lat, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz kraje egzotyczne.
COSINUS

COSINUS

Nauka i edukacja
Cosinus to największa i najlepiej rozwijająca się sieć bezpłatnych szkół dla dorosłych. Działamy już od 1998 roku. W naszych szkołach uzupełnisz wykształcenie na poziomie liceum oraz szkoły policealnej. Posiadamy profesjonalnie wyposażone pracownie, dogodne lokalizacje i najlepszą kadrę wykładowców. Wprowadzamy najnowocześniejsze metody kształcenia. Organizujemy też fakultety, kursy maturalne i zawodowe.
COVEBO WORK OFFICE Sp. z o.o.

COVEBO WORK OFFICE Sp. z o.o.

Agencje zatrudnienia
Nasza obecność w Polsce rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy to pod nazwą 3G Dobra Organizacja powstała agencja pracy, rekrutująca dla holenderskiego klienta - COVEBO Uitzendbureau B.V. Obecnie rekrutujemy także dla naszego belgijskiego klienta. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na oferowane usługi, rozpoczeliśmy realizację projektów rekrutacyjnych poprzez 5 oddziałów w Polsce: Opole, Kluczbork, Katowice, Racibórz i Rzeszów.  
CPL JOBS Sp. z o.o.

CPL JOBS Sp. z o.o.

Agencje zatrudnienia
Od 1989 roku Cpl oferuje firmom efektywne sposoby dotarcia do specjalistów, których potrzebują. Działamy w obszarze różnych sektorów rynku. W naszych kontaktach z kandydatami poszukującymi pracy stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku i doradzamy w kwestii rozwoju kariery. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.
Elea Polska Sp.z o.o.

Elea Polska Sp.z o.o.

Handel i Sprzedaż
Elea Polska Sp. z o.o. jest właścicielem sieci sklepów SIMPLY Market. Należymy do grupy Auchan, która zatrudnia ponad 302 000 pracowników na całym świecie. W Polsce prowadzimy działalność handlową w 32 placówkach, zlokalizowanych na terenie Mazowsza, głównie Warszawy  i Polski Południowej. Jesteśmy solidnym i rzetelnym pracodawcą. Praca w Simply to nowe wyzwania i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.    
Energa S.A.

Energa S.A.

Elektronika, Elektrotechnika, Energetyka
Grupa Energa każdego dnia zasila w prąd prawie 3 mln gospodarstw domowych i firm w całej Polsce. Jesteśmy jednym z czterech największych sprzedawców prądu w kraju, z wiodącą pozycją pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Nasza silna pozycja rynkowa i wykwalifikowana kadra techniczna to gwarancja bezpieczeństwa dostaw oraz konkurencyjnych cen dla naszych klientów.
Euro Bank S.A.

Euro Bank S.A.

Finanse / Bankowość
Jesteśmy bankiem nowoczesnych produktów i rozwiązań dla klientów detalicznych. Tworzymy zgrany zespół specjalistów z doświadczeniem w wielu dziedzinach. Zatrudniamy ponad 3000 osób. Centrala eurobanku mieście się we Wrocławiu, a na terenie Polski posiadamy sieć około 500 oddziałów własnych i franczyzowych. Wybrało nas ponad 1,5 miliona klientów. Od 2005 r. jesteśmy częścią jednej z największych francuskich grup kapitałowych Société Générale (SG).
Expander Advisors Sp. z o.o.

Expander Advisors Sp. z o.o.

Finanse / Bankowość
Expander jest największą niezależną firmą doradztwa finansowego w Polsce. Dostarczamy Klientom rozwiązania finansowe, które zaspokajają ich potrzeby na każdym etapie życia. W swojej ofercie posiadamy zdecydowaną większość ofert kredytów hipotecznych dostępnych na rynku, setki funduszy i produktów inwestycyjnych oraz ubezpieczenia. W ciągu 15 lat działalności Doradcy Finansowi Expander zdobyli doświadczenie unikalne w skali całego rynku.
FARA Polska Sp. z o.o.

FARA Polska Sp. z o.o.

Telekomunikacja i Informatyka
FARA oferuje rozwiązania dla transportu publicznego, którymi są inteligentne i innowacyjne systemy oraz usługi transportowe. Wdrożyło je już ponad 100 operatorów na całym świecie. Oferujemy oprogramowanie do automatycznego pobierania opłat oraz rozwiązania umożliwiające udostępnianie pasażerom informacji w czasie rzeczywistym, jak również systemy zarządzania flotą i ruchem ulicznym.    
FILTTR

FILTTR

Telekomunikacja i Informatyka
FILTTR to konkretne propozycje pracy dla branży IT dokładnie pasujące do Ciebie. Praca prosto od pracodawców, którzy poznali Twoje oczekiwania i Cię wybrali. FILTTR działa cały czas, ale nie zawracamy głowy bez konkretu. Zero bełkotu. Zero spamu. :)  Aplikacja jest bezpłatna.
Grupa Doradcza Prawno-Medyczna (GDPM)

Grupa Doradcza Prawno-Medyczna (GDPM)

Prawo
Reprezentujemy osoby fizyczne w zakresie dochodzenia roszczeń od zakładów ubezpieczeń. W imieniu poszkodowanych występujemy w sprawach dotyczących likwidacji szkód osobowych (uszkodzenia ciała, rozstrój zdrowia, śmierć osoby bliskiej). Pomagamy w bieżącej likwidacji szkody, jak również w sprawach spornych związanych z zaniżeniem odszkodowania lub odmową wypłaty Prowadzimy sprawy dotyczące zdarzeń nawet do 20 lat wstecz.
Grupa ZPR Media

Grupa ZPR Media

Internet, Multimedia, Media
Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce. Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych ("Super Express", "Murator" i wiele innych) , nadawców radiowych (Radio Eska, Radio Wawa i inne) i telewizyjnych (Fokus TV, Polo TV i inne) oraz właścicieli serwisów internetowych. Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizowania imprez, koncertów i targów. Więcej informacji na www.grupazpr.pl
Hilti (Poland) Sp. z o.o.

Hilti (Poland) Sp. z o.o.

Budownictwo
Międzynarodowy koncern, lider w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów z branży budowlanej, działalność w 120 krajach świata, ponad 24 tysiące pracowników, codzienny kontakt z 200 000 Klientów, ponad 30 innowacyjnych rozwiązań każdego roku – to właśnie jest Hilti. Odkryj międzynarodową firmę, w której w pełni możesz rozwinąć swoje umiejętności!
Idea Bank S.A.

Idea Bank S.A.

Finanse / Bankowość
Idea Bank został stworzony, by wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie. Chcemy służyć pomocą przy rozwijaniu działalności małym podmiotom gospodarczym: mikro-, małym i średnim przedsiębiorcom. W ramach prowadzonych rekrutacji poszukujemy: · Kreatywnych i zaangażowanych absolwentów, · Energicznych osób z pasja, ceniących innowacyjne rozwiązania, · Osób zmotywowanych i dążących do wyznaczonego celu.
Iglotex S.A.

Iglotex S.A.

FMCG
Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 21 oddziałów dystrybucyjnych, 5 cross-docków oraz 4 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy ponad 3000 pracowników.
Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.

Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.

Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia
JobXion Poland sp. z o.o.

JobXion Poland sp. z o.o.

Agencje zatrudnienia
JobXion Poland sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 13137 (filia firmy holenderskiej Jobxion Vakmensen B.V.) działa w branży budowlanej i technicznej. Z praktyki wiemy zatem dobrze, jakie kwestie są ważne dla naszego personelu. Krótko mówiąc, dobrze rozumiemy naszą branżę. Nasz personel pracuje przy ciekawych i różnorodnych projektach.
Johnson & Johnson

Johnson & Johnson

Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia
Johnson & Johnson jest światowym producentem i dystrybutorem produktów ochrony zdrowia. W swojej ofercie posiadamy sprzęt medyczny, leki wydawane z przepisu lekarza, preparaty wydawane bez recepty, kosmetyki, soczewki kontaktowe.  Inwestowanie w pracowników to jeden ze strategicznych filarów Johnson & Johnson, uważany za niezbędny do odniesienia sukcesu biznesowego. Naszą ambicją jest uzyskanie pozycji pracodawcy z wyboru.  
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów Departament Służby Cywilnej

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów Departament Służby Cywilnej

Administracja publiczna
Służba cywilna obejmuje stanowiska urzędnicze w około 1900 urzędach: ministerstwach, urzędach centralnych, urzędach wojewódzkich oraz wojewódzkiej i powiatowej administracji rządowej. Celem służby cywilnej jako wyodrębnionego korpusu urzędniczego jest zapewnienie zawodowego, rzetelnego, bezstronnego i politycznie neutralnego wykonywania zadań państwa.
Kongsberg Automotive

Kongsberg Automotive

Produkcja
Kongsberg Automotive to norweski holding działający w branży motoryzacyjnej od ponad 50 lat. Produkuje się tu m.in.: maty grzewcze, systemy wentylowania foteli samochodowych, regulacji podparcia lędźwiowego, a także masażu, które są montowane w większości pojazdów na świecie, takich marek jak: Volvo, BMW, Daimler, Jaguar, Land Rover, Volkswagen, Audi, Porche, Ferrari, GM, Renault, Citroen, Peugeot, FIAT, Toyota, Maserati czy Bentley.
Krajowy Rejestr Długów BIG SA

Krajowy Rejestr Długów BIG SA

Handel i Sprzedaż
Jako ceniony i uznany pracodawca zapewniamy wyjątkowe możliwości rozwoju i komfortowe warunki pracy. Pracowników traktujemy jak nasz największy kapitał i główne źródło sukcesu przedsiębiorstwa. Dlatego też do naszej firmy chcemy przyciągać najlepszych specjalistów na rynku. Cenimy ludzi zwłaszcza kreatywnych i chcących rozwijać skrzydła swojej kariery.  
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

FMCG
Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 roku otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie jesteśmy w 32 miastach w Polsce. Leroy Merlin Polska to 49 sklepów wielkopowierzchniowych, 1 punkt sprzedaży, sklep internetowy www.leroymerlin.pl, portal www.oferia.pl, portal www.domzpomyslem.pl, dwa profile na FB, oraz centrala. W Leroy Merlin Polska pracuje ponad 8 tys. pracowników!
Lionbridge Poland Sp. z o.o.

Lionbridge Poland Sp. z o.o.

Działalność usługowa
Lionbridge to czołowy dostawca usług z zakresu tłumaczeń, zarządzania treścią, marketingu online oraz testowania. Gwarantujemy naszym klientom spójność globalnego i lokalnego wizerunku ich marki. Dbamy, aby produkt był funkcjonalnie dostosowany do nowych realiów użytkowania na każdym etapie cyklu życia.
LKK Sp. z o.o.

LKK Sp. z o.o.

Doradztwo / Konsulting
Naszą misją jest sprawić, by kompetentny pracownik i firma, która go potrzebuje, odnaleźli się i dopasowali jak dwie połówki jabłka - oto nasz cel! Udało nam się go osiągnąć już wiele razy. Każda osoba, która dzięki nam znalazła wymarzoną pracę, i każdy pracodawca zadowolony z pracownika, którego zatrudnił przy naszej pomocy, napawa nas dumą i satysfakcją!
LS Airport Services S.A.

LS Airport Services S.A.

Transport, Pojazdy
  Jesteśmy największą w Polsce firmą handlingową, zapewniającą profesjonalną obsługę przewoźnikom lotniczym z całego świata. Zatrudniamy ponad półtora tysiąca wysoko wykwalifikowanych pracowników. Naszym doświadczeniem oraz wysokim standardem świadczonych przez nas usług, zdobyliśmy udział w rynku Portów Lotniczych w Warszawie, Krakowie, Gdańsku a także w Modlinie. Jako LS Technics jesteśmy również w Katowicach.
MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Handel i Sprzedaż
MAKRO Cash&Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego. Jesteśmy częścią globalnej organizacji METRO Group. W Polsce istniejemy od 1994 roku i zatrudniamy 6500 pracowników. Od tego czasu na terenie całego kraju powstało 11 MAKRO punktów oraz 30 hal handlowych. Są to nowoczesne, samoobsługowe centra handlowe, przeznaczone dla przedsiębiorców i ludzi biznesu.       
Manpower

Manpower

Agencje zatrudnienia
Manpower jest znaną i zaufaną agencją zatrudnienia, która pomaga kandydatom i firmom odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy. Rolą Manpower jest otwieranie przed poszukującymi zatrudnienia nowych możliwości, poprzez pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat za oferowane im wsparcie, mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
McDonald’s  Polska Sp. z o.o.

McDonald’s Polska Sp. z o.o.

Gastronomia
McDonald’s jest największą na świecie siecią restauracji szybkiej obsługi. Obejmuje 34 tys. lokali w ponad 118 krajach. Łącznie pracuje w nich ponad 1,5 mln pracowników. Sieć McDonald's w Polsce to obecnie 366 restauracji. Pracuje w nich ponad 18500 pracowników. Każdego dnia nasze lokale odwiedzają setki tysięcy klientów. Wracają oni do nas między innymi dlatego, że spotykają się z profesjonalnym i przyjaznym personelem,
MediaCom

MediaCom

Internet, Multimedia, Media
W MediaComie zajmujemy się tworzeniem kampanii marketingowych kompleksowo: od pomysłu po finalne wdrożenie - zakup mediów i mierzenie rezultatów. Nasze kompetencje to: reklama, sponsoring, kampanie internetowe i społecznościowe, direct response oraz oferta celebrycka. Poza planowaniem i zakupem mediów wciąż rozwijamy nowe usługi: dział analiz statystycznych, dział zajmujący się zarządzaniem contentem i dział performance marketing.
Medicover

Medicover

Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia
Jesteśmy liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Celem naszego istnienia jest pomaganie ludziom w osiągnięciu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy utożsamiani z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.
Mondi Warszawa Sp. z o.o.

Mondi Warszawa Sp. z o.o.

Produkcja
  Mondi Warszawa Sp. z o.o. oferuje szeroki asortyment rozwiązań opakowaniowych z tektury falistej, poczynając od standardowych pudeł amerykańskich po tace, displeje lub pudła typu wrap-around. Nowe inwestycje gwarantują stałą poprawę jakości w naszym zakładzie. Firmę założono w sierpniu 1999 roku, a od roku 2004 jest ona częścią Grupy Mondi.
Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych

Organizacje pozarządowe
Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych jest największą, ogólnopolską centralą związkową działającą we wszystkich branżach gospodarki. Do zadań OPZZ należy m.in. reprezentowanie interesów zawodowych i socjalnych pracowników bez względu na formę ich zatrudnienia, obrona miejsc pracy i przeciwdziałanie bezrobociu. Szukamy osób chętnych do aktywnego działania na rzecz poprawy warunków pracy. Zapraszamy do współpracy!
Orbium International Sp. z o.o.

Orbium International Sp. z o.o.

Telekomunikacja i Informatyka
Orbium jest szybko rozwijającą się firmą konsultingową IT działającą w sektorze usług finansowych. Nasi pracownicy to 26 różnych narodowości w biurach na całym świecie. Pracujemy z najlepszymi firmami z branży finansów przy kluczowych projektach IT. Nasza kultura organizacyjna opiera się na pracy zespołowej, dajemy z siebie wszystko i potrafimy razem cieszyć się z naszych sukcesów na wspólnych imprezach organizowanych przez cały rok.
Oriflame Poland Sp. z o. o.

Oriflame Poland Sp. z o. o.

FMCG
W Oriflame, szwedzkiej firmie, która od 50 lat zajmuje się produkcją inspirowanych naturą kosmetyków, stworzyliśmy dynamiczne środowisko pracy, które pobudza pracowników do rozwoju, zarówno zawodowego, jak i personalnego. Jako firma zatrudniająca ponad 7000 pracowników w 62 krajach, jesteśmy dumni mogąc zaoferować Ci szeroki wachlarz możliwości zawodowych. Witaj w Oriflame!
Pekao SA

Pekao SA

Finanse / Bankowość
Bank Pekao SA jest wiodącą instytucją na polskim rynku finansowym, największym Bankiem pod względem aktywów powierzonych nam przez Klientów oraz częścią jednej z najdynamiczniej rozwijających się instytucji finansowych w Europie – Grupa UniCredit.
Piotr i Paweł

Piotr i Paweł

Handel i Sprzedaż
Polskie sklepy "Piotr i Paweł" już od 25 lat zdobywają uznanie klientów  w całej Polsce, łącząc wiedzę o ich  potrzebach i zmieniających się upodobaniach z fachowością, dogłębną znajomością produktów i zasad zarządzania przedsiębiorstwem. Podejmując pracę u nas, zyskujesz pewnego i wiarygodnego pracodawcę obecnego w wielu regionach Polski i wiele możliwych dróg osobistego rozwoju zawodowego
Poczta Polska S.A.

Poczta Polska S.A.

Logistyka
Poczta Polska to firma o kilkusetletniej tradycji, największy operator na rodzimym rynku. Nasza sieć obejmuje ponad 7500 placówek, filii i agencji pocztowych, świadczących usługi Klientom  indywidualnym i biznesowym. Podstawą działalności naszej firmy wciąż są tradycyjne usługi pocztowe, ale nowoczesne technologie obecne są już we wszystkich obszarach naszej działalności - pocztowej, bankowo-ubezpieczeniowej, logistycznej.
Polcode Sp. z o.o

Polcode Sp. z o.o

Internet, Multimedia, Media
Jesteśmy polskim software house’em działającym na rynku od 2006 roku. Tworzymy aplikacje webowe dla klientów z całego świata (m.in. USA, Kanada, Australia, Europa Zachodnia) w oparciu o najnowsze rozwiązania związane z językami PHP i Ruby. Jest z nami już ponad 120 świetnych specjalistów z całej Polski, dzięki którym cały czas udaje nam się utrzymywać wyjątkową, start-upową atmosferę pracy.
Praca.pl

Praca.pl

Internet, Multimedia, Media
Jesteśmy jednym z wiodących polskich serwisów rekrutacyjnych. W naszych biurach w Warszawie, Krakowie i Poznaniu zatrudniamy kilkadziesiąt osób. Nasz zespół składa się z osób ambitnych, zaangażowanych i zdyscyplinowanych, czerpiących radość i satysfakcję z codziennej pracy. Tworzymy przyjazne miejsce pracy. Oferujemy stabilność zatrudnienia, a pracownicy wiążą się z nami na lata. Dzięki ich pasji i doświadczeniu zdobyliśmy silną pozycję rynkową.
ProData Consult

ProData Consult

Telekomunikacja i Informatyka
Jesteśmy niezależną, międzynarodową firmą konsultingową z siedzibą główną w Danii (Kopenhaga) oraz siecią oddziałów w Polsce (Warszawa), Szwecji, Norwegii, Holandii i w Niemczech. Naszymi Klientami są firmy zagraniczne, polskie oddziały międzynarodowych instytucji finansowych, firm ubezpieczeniowych i agencji marketingowych oraz polskie firmy z różnych sektorów (przemysłowego, finansowego, telekomunikacyjnego, informatycznego).
Promedica24

Promedica24

Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia
Promedica24 rozpoczęła swoją działalność w Warszawie w roku 2004 i jest obecnie liderem usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku europejskim. Misją frmy jest zapewnienie osobom starszym i ich rodzinom bezpieczeństwa i komfortu funkcjonowania w jesieni życia. Naszym pracownikom oferujemy stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju. Cenimy inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności.
Sitel Polska Sp. z o. o.

Sitel Polska Sp. z o. o.

Działalność usługowa
Outsourcingowe contact center zatrudniające w Warszawie ponad 800 osób oraz 63000 na całym świecie. Z Warszawy wspieramy klientów największych światowych marek w 24 językach w 32 krajach. W Sitel większość stanowisk managerskich obsadzane jest przez pracowników, którzy zaczynali karierę w firmie od stanowiska Customer Service Professional. To doskonale miejsce na rozpoczęcie kariery zawodowej. Nasi pracownicy wiążą się z nami na lata.
STEGMANN Polska Sp. z o.o.

STEGMANN Polska Sp. z o.o.

Agencje zatrudnienia
STEGMANN Polska Sp. z o.o.należy do Grupy 7(S), jednego z liderów branży doradztwa personalnego w Europie. Grupa 7(S) posiada 30-letnie doświadczenie w doradztwie personalnym i oddelegowaniu Specjalistów w następujących branżach: Finanse Przemysł i Technika Inżynieria Medycyna, Farmacja Informatyka i Technologie Horeca Logistyka i Spedycja   Nasze motto „Raz Stegmann – Zawsze Stegmann”
Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji

Organizacje pozarządowe
Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji jako organizacja pozarządowa działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami od ponad 20 lat. Oferujemy wsparcie z zakresu aktywizacji zawodowej, doradztwa prawnego i socjalnego. Udzielamy indywidualnych konsultacji zawodowych: planujemy drogę zawodową i edukacyjną, redagujemy CV i list motywacyjny, przygotowujemy do rozmowy kwalifikacyjnej. Doradzamy pracodawcom jak zatrudnić osoby z niepełnosprawnościami.  
Sygnity S.A.

Sygnity S.A.

Telekomunikacja i Informatyka
Sygnity to firma doradcza IT, która oferuje pełen zakres usług informatycznych i kompleksową obsługę w kluczowych sektorach gospodarki. Nasze rozwiązania stosuje większość banków w Polsce, wszystkie najważniejsze urzędy państwowe oraz największe koncerny energetyczne.
Telewizja Polska S.A.

Telewizja Polska S.A.

Internet, Multimedia, Media
TVP S.A. jest liderem na rynku telewizyjnym od lat tworzącym programy cieszące się uznaniem widzów. Oferuje szeroki wachlarz programów, począwszy od audycji informacyjnych, publicystycznych, rozrywkowych, poprzez programy skierowane do dzieci, po programy kulturalne i sportowe. Poza ogólnopolskim Programem 1, Programem 2 i Programem 3, w swojej ofercie posiada 10 Anten tematycznych, w tym 4 nadawane w jakości HD.  Zapraszamy do TVP!
Testronic Sp. z o.o.

Testronic Sp. z o.o.

Telekomunikacja i Informatyka
Firma Testronic Sp. z o.o. jest od 15 lat jednym z wiodących dostawców rozwiązań z zakresu testowania jakości produktów multimedialnych m.in. testowania funkcjonalnego i lokalizacyjnego gier wideo, compliance oraz przeprowadzania testów kompatybilnościowych.  Jesteśmy firmą międzynarodową o niepowtarzalnej atmosferze pracy, tworzonej przez prawdziwych pasjonatów gier z całego świata. Dołącz do nas!
timework  Sp. z o.o. Sp. k.

timework Sp. z o.o. Sp. k.

Agencje zatrudnienia
 Już od 12 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów świadcząc kompleksowe usługi personalne na najwyższym poziomie Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Posiadamy certyfikaty poświadczone prze Marszałka Województwa. Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług dlatego pracujemy zgodnie z normami ISO 9001:2008.  
UNIAPOL

UNIAPOL

Agencje zatrudnienia
Uniapol jest agencją pracy tymczasowej działającą na rynku od 2005 roku. Od początku funkcjonowania naszym priorytetem było dostarczanie kompleksowych i elastycznych rozwiązań zarówno tym, którzy szukają zatrudnienia, jak i firmom poszukującym wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników. Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym dając zatrudnienie i zapewniając pracowników we wszystkich gałęziach gospodarki.
UNIWERSYTET WARSZAWSKI  BIURO KARIER

UNIWERSYTET WARSZAWSKI BIURO KARIER

Nauka i edukacja
Uniwersytet Warszawski jest największą uczelnią w Polsce i od wielu lat najlepszą w rankingach. Prowadzi studia na 3 stopniach dla 45 tys. studentów na ponad 100 kierunkach, specjalnościach i specjalizacjach. Uniwersytet Warszawski wspiera studentów i absolwentów w wejściu na rynek pracy poprzez świadczenie m.in.: doradztwa zawodowego, udostępnianie ofert pracy, praktyk i staży oraz organizację warsztatów i szkoleń.
UPL MARKETING Sp. z o. o.

UPL MARKETING Sp. z o. o.

Finanse / Bankowość
UFX to międzynarodowa firma, której celem jest zaoferowanie klientom najbardziej innowacyjnej i nowoczesnej platformy inwestycyjnej. Nasz zespół doświadczonych finansistów, informatyków i menedżerów zbudował pionierskie rozwiązanie będące bramą do ekscytującego świata rynków finansowych.
Urząd Pracy m.st. Warszawy

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Administracja publiczna
W ramach naszej oferty istnieje możliwość skorzystania m.in. z: - staży pozwalających na zdobycie doświadczenia i umiejętności zawodowych, http://www.up.warszawa.pl/index.php/pracodawcy/formy-wsparcia/staze, - dedykowanych staży dla grupy wiekowej 30 minus  http://www.up.warszawa.pl/projekt30minus , - bonów umożliwiających podjęcie stażu, pracy lub szkolenia, - uczestnictwa w programie „PRACA DLA MŁODYCH”.
Vesta Polska sp. z o.o.

Vesta Polska sp. z o.o.

Logistyka
Vesta Polska to międzynarodowa firma zajmująca się szeroko pojetą logistyką. Firma posiada własny tabor samochodowy, magazyn wysokiego składowania, agencję celną, spedycję międzynarodową, krajową, chłodniczą, kolejową i morską.  Zagraniczne odziały Vesta: Holandia, Niemcy, Hiszpania, Turcja, Rosja, Uraina, Rosja. W 2015roku firma zwiększyła zatrudnienie o 20% i nadal poszukuje spedytorow oraz dyspozytorow transportu międzynarodowego.
WELCOME Airport Services Sp. z o.o.

WELCOME Airport Services Sp. z o.o.

Działalność usługowa
WELCOME Airport Services Sp. z o.o. jest największym pod względem ilości obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce. Firma świadczy usługi obsługi naziemnej samolotów i pasażerów kilkudziesięciu liniom lotniczym z całego świata. Obecnie Spółka zatrudnia około 1400 osób w siedmiu oddziałach na terenie Polski.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Organizacje pozarządowe
Pokojowy Patrol to wolontariusze, którzy pomagają we wszystkich przedsięwzięciach organizowanych przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Każdy z nich przeszedł kilkudniowe szkolenie w Uniwersytecie WOŚP w Szadowie-Młyn. W zakres szkolenia wchodzą m.in.: zajęcia z pierwszej pomocy (wg wytycznych American Heart Association), kurs członka służb informacyjnych na imprezach masowych oraz zajęcia survivalowe i integracyjne.

Życie w rozkwicie

Handel i Sprzedaż