Agenda prelegentów 2017

avatar
 • MAURYCY SEWERYN

  Trener zaliczany do 3 najlepszych specjalistów od mowy ciała w Polsce
 • Jak zwiększyć o 90% szansę na wymarzoną pracę? Gesty i postawa ciała w rekrutacji.

  Przekaz werbalny czyli słowa, zachwalanie się, prezentowanie swojego doświadczenia i wykształcenia to tylko 7 procent oceny Twojego przekazu podczas każdej rozmowy w tym rozmowy kwalifikacyjnej. Pozostałe 93 procent to komunikacja niewerbalna m.in.: mowa ciała, postawa, ruchy ciałem, aparycja, dotyk, posługiwanie się głosem.

  Podczas tej prelekcji zdobędziesz umiejętność budowania wrażenia na przyszłym pracodawcy swoim zachowaniem. Nauczysz się też odczytywać zachowania potencjalnego pracodawcy.

  Dzięki prelekcji rozpoczniesz również sprawniej i bezstresowo nową pracę. Szybciej zrozumiesz swoich współpracowników i szefów. Będziesz lepiej komunikować się.

Godzina: 10:00 - 10:50
avatar
 • KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA

  Dziennikarka radiowa i telewizyjna
 • Budowanie marki osobistej w mediach społecznościowych. Bądź profesjonalny, bądź sobą.

  Jak kreować swój wizerunek w mediach społecznościowych? Jak unikać wpadek, które mogą mieć wpływ na naszą karierę i rekrutację. Czy istnieje coś takiego jak "prywatność w sieci"?
   

  Co zrobić jeśli popełniło się błąd, wpadkę w medium społecznościowym? Jakie są magiczne zwroty, których warto używać w komunikacji ze pracodawcą, znajomymi i światem.

Godzina: 11:00 - 11:50
avatar
 • BEATA TADLA

  Dziennikarka radiowa i telewizyjna
 • Uwaga dzwoni rekruter! Jak mówić, aby zaciekawić i zostać zapamiętanym.

  Jak mówić, by inni chcieli nas słuchać? Wpływ sposobu mówienia na kształtowanie wizerunku. Głos jako narzędzie oddziaływania na otoczenie. 

Godzina: 12:00 - 12:40
avatar
 • GENERAŁ MIROSŁAW HERMASZEWSKI

  Pilot, kosmonauta. Pierwszy i jedyny Polak, który odbył lot w kosmos.
 • Kariera nie z tej ziemi. Determinacja w budowaniu marki osobistej.

  W dzisiejszym świecie, pełnym szybkich karier, wielkich pieniędzy, są ludzie, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy. Każdy z nich podejmuje decyzje, które będą miały wpływ na jego przyszłość. Jak w tym wszystkim nie zatracić siebie i swoich marzeń?

  Jakie cechy warto w sobie pielęgnować i odkrywać, aby zbudować silną markę osobistą. Jaką drogę trzeba przejść, aby osiągnąć sukces? O tym opowie gen. Hermaszewski - jedyny Polak w kosmosie.

Godzina: 12:50 - 13:20
Warsaw Job Show 13:30-15:00
Debata z pracodawcami - odkryj tajniki rekruterów

Renata Prys

Director, Poland People Leader, McDonald’s

Małgorzata Kleszczewska

Małgorzata Kleszczewska

HR Biznes Partner, innogy

Agnieszka Marciniak

Agnieszka Marciniak

Recruitment Strategy Manager, IBM

Karolina Zadecka

Karolina Zadęcka

Talent & Resourcing Manager, TESCO

DEBATA - TAJNIKI REKRUTACJI

avatar

Prowadzący - Maciej Kautz, dziennikarz i reporter

Zdobądź bezcenne informacje na temat procesów rekrutacji u prestiżowych pracodawców. Dowiedz się na co zwracają uwagę rekruterzy w dokumentach aplikacyjnych oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Poznaj tajniki rekruterów i stań się, tym kogo szukają.

avatar
 • MICHAŁ LEWANDOWSKI

  Software Developer, blogger, mówca.
 • Humanista programistą - jak zostać specjalistą na rynku pracy IT

  Dynamiczna, nowoczesna, pasjonująca, wymagająca, prestiżowa - taka jest dzisiejsza branża IT. Podczas tej prezentacji zdradzę wszystkie tajniki jak zacząć swoją przygodę z IT. Na prezentacji powiem o wadzę umiejętności jaką jest programowanie, o pierwszych krokach jakie trzeba uczynić, żeby zacząć pracę w branży oraz jak pokierować swoją karierą na samym początku. Podpowiem też, jak mając inne wykształcenie kierunkowe odnaleźć swoją drogę w programowaniu – wszystko to będzie podparte historiami osób które taką drogę pokonały i z dużym sukcesem pracują w zawodzie. Zapoznamy się również z kluczowymi kompetencjami, wymaganymi podczas pierwszej pracy. Na podstawię własnych doświadczeń sformułuję kilka dobrych rad, które są szczególnie istotne przy wyborze tej ścieżki zawodowej.

Godzina: 15:10 - 16:00
avatar
 • STEPHEN TRIMBLE

  Native Speaker,  Owner of Trimble Langauge Solutions
 • Recruitment in English - the most common mistakes

  Come and see our interesting  take on internationalism in business today.

  • How to make your resume more compelling !
  • Do’s and Don’ts in Business English Interviews!

  In this part we provide you with some advice and give you some examples of “good and bad Etiquette”. We will finish with open floor questions !

Godzina: 16:10 - 16:50